Daily Archives: 03/04/2018



Dignājieši konkursa “Lakstīgala 2018” noslēguma sarīkojumā Rīgā

Download PDF
Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensībās skolu jaunatnei “LAKSTĪGALA 2018” 1. kārtā un 2. kārtā Dignājas pamatskolas Lakstīgalas ieguva 1. pakāpi, bērniem bija iespēja apmeklēt 3. kārtu – noslēguma sarīkojumu, kas notika Rīgā 2018. gada 9. martā Rīgas Latviešu biedrības namā. Piedalīties varēja labākās komandas (15 – 20 dalībnieki) no katra vēsturiskā novada.
Sacensību mērķis:
  • Veicināt bērnu un jauniešu interesi un padziļināt zināšanas par latviešu tautas dziesmu dziedāšanu un latviešu tautas tradīcijām, godinot izcilā pedagoga un diriģenta Roberta Zuikas piemiņu 105. dzimšanas dienas atcerē.
  • Aktivizēt skolēnu dzimtā novada kultūras vērtību apzināšanu.

Dziesmusvētki un Labklājības ministrija aicina pieteikties brīvprātīgos

Download PDF

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku veiksmīgas norises nodrošināšanai Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Labklājības ministriju līdz 30. aprīlim aicina pieteikties brīvprātīgos. Svētku laikā plānots nodarbināt vairāk nekā 1000 brīvprātīgo, kas būs iesaistīti koordinētās brīvprātīgo misijās. Dziesmu un deju svētkos brīvprātīgie sāks darboties jau pirmssvētku periodā, bet visaktīvāk tiks iesaistīti organizatoriskos procesos Svētku nedēļas laikā.

7. aprīlī aicina piedalīties pārgājienā pa Ābeļu pagastu

Download PDF

6. aprīlī pārgājiens Tadenavā

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv