Monthly Archives: April 2018Baltā galdauta svētki Jēkabpils novadā

“Baltais Ceļš” | aprīlis 2018

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Iznācis Zasas vidusskolas izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Pavasara talka Dignājas kapos jau notikusi, 28.aprīlī aicinām uz talku Meņķa un Slīterānu kapsētā

Sestdien, 21.aprīlī notika lapu grābšanas talka Dignājas kapsētā. Laika apstākļi bija pateicīgi, lai varētu strādāt un kopīgiem spēkiem izdevās sakopt lielu daļu no kapsētas teritorijas. Gribam pateikt lielu paldies visiem, kuri atrada laiku un piedalījās kapu sakopšanā Dignājas kapsētā. Šajā sestdienā, 28. aprīlī aicinām piedalīties arī Meņķa un Slīterānu kapsētu sakopšanā.

Mežos iestājies ugunsnedrošais periods

Valsts meža dienests ar 27. aprīli izsludina ugunsnedrošo periodu mežā. Ugunsnedrošajā periodā mežā aizliegts veikt jebkādu dedzināšanu, ugunskurus atļauts kurināt tikai īpaši ugunskuriem ierīkotās vietās, aizliegts pārvietoties ārpus meža ceļiem ar motorizētiem transportlīdzekļiem. Jebkuri dedzināšanas darbi mežā vai tā tiešā tuvumā jāsaskaņo ar Sēlijas virsmežniecības darbiniekiem.

Jēkabpils novada kultūras pasākumi 2018. gada maijā

Balta_galdauta_svetki_Dignajas_9

Ābeļu pagasts

03.05. plkst. 13.00 laukumā pie Ābeļu tautas nama viktorīna “Latvija simtgadē”, svētku maltīte pie svētku galda, dalīšanās atmiņās un sajūtās par Latviju,  spilgtāko notikumu atstāsti, biedrības “Ābeļzieds” un atbalstītāju sarūpēto balto galdautu izstāde.

18.05. plkst. 19.00  Ābeļu tautas namā Ābeļu amatierteātra A. Niedzviedža iestudētās lugas “Viņa ir īstā, muterīt!” pirmizrāde.
25.05. plkst. 16.00 pie Ābeļu pagasta pārvaldes ēkas Jāņa Akuratera daiļrades takas atklāšana. Koncerts “Kad Ābeļos baltas ābeles zied…”.

Aicina uz Lielo Talku

Jau šo sestdien, 28. aprīlī, visā Latvijā norisināsies Lielā Talka. Aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem un aktīvi iesaistīties sev tuvo vietu sakopšanā!

11. maijā plkst.13.00 Dignājas pamatskolā Baltā galdauta svētki un Māmiņu dienai veltīts pasākums.

Amatnieki gaidīti uz tirgošanos “Sēlija rotā” svētkos Neretā

Neretas novada pašvaldība aicina Jēkabpils novada amatniekus un mājražotājus pieteikt savu dalību ikgadējos Sēlijas tautas mākslas svētkos “Sēlija rotā”, kas šī gada 2. jūnijā notiks Neretā.

Amatnieku tirgus svētku dienā sāksies plkst. 10.00 un darbosies visas dienas garumā. Vietas pietiks visiem, jo amatniekiem atvēlēts gan Neretas tirgus laukums, gan parks.

Par tirdzniecības vietu svētkos nav jāmaksā, un svētku rīkotāji nav noteikuši amatniekiem nekādas specifiskas prasības, tādējādi dodot tirgošanās iespēju ikvienam interesentam.

Dalību tirdziņā jāpiesaka pie Gunitas Gorbačovas, tālr.28347147, līdz š.g. 30. maijam.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv