Daily Archives: 27/03/2018Noteikta sociālā uzņēmuma statusa piešķiršanas, reģistrēšanas un uzraudzības kārtība

Download PDF

2018. gada 1. aprīlī stāsies spēkā Sociālā uzņēmuma likums, kura mērķis ir veicināt sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu un sekmēt sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju grupu nodarbinātību, radot labvēlīgu sociālās uzņēmējdarbības vidi.

Lai nodrošinātu Sociālā uzņēmuma likuma piemērošanu, ir noteikti sociālā uzņēmuma statusa iegūšanai iesniedzamie dokumenti, kā arī to iesniegšanas un sociālā uzņēmuma statusa piešķiršanas kārtība. Tāpat ir noteikta sociālo uzņēmumu reģistra vešanas, aktualizēšanas un izmantošanas kārtība, kā arī sociālo uzņēmumu reģistra datu saturs.

Izsludināta pieteikšanās biznesa ideju konkursam “Biznesa nakts 2018”

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Biznesa augstskola Turība un Turība Business HUB informē, ka konkurss „Biznesa nakts” notiek arī šajā pavasarī un pirmo reizi pasākuma četru gadu vēsturē, lai nokļūtu konkursa finālā, interesentu komandas trīs cilvēku sastāvā ir aicinātas pieteikt savas biznesa idejas.

Konkursa fināls norisināsies 27. un 28. aprīlī Turība Business HUB telpās, Graudu ielā 68, Rīgā.

Šogad pirmo reizi konkursa vēsturē koncepts ir atšķirīgs, jo organizatori pasākumu ir izveidojuši vēl saistošāku un noderīgāku esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, lai motivētu uzsākt drosmīgas un vēl iepriekš nerealizētas idejas, kuru autori ir paši komandas dalībnieki. Konkursa finālā labākajām trīs komandām tiks sadalīts naudas balvu fonds 700 EUR vērtībā no Swedbank.

Līdz 3. aprīlim jāiesniedz valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu

Download PDF

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka līdz 2018. gada 3.aprīlim ieskaitot valsts amatpersonām ir jāiesniedz kārtējā gada valsts amatpersonas deklarācija par 2017.gadu.

Lieldienu brīvdienās gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu

Download PDF

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām laika posmā no 2018. gada 29. marta līdz 3. aprīlim gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500  reģionālo autobusu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 23 pasažieru pārvadātāji.

2. aprīlī Lieldienu galda spēļu turnīrs Dubultos

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2. aprīlī plkst. 12.00 Kalna kultūras namā Lieldienu galda spēļu turnīrs visai ģimenei: biljards, novuss, šautriņas, gaisa hokejs, galda teniss. Individuālā disciplīnas un aktivitātes visai ģimenei (arī pašiem mazākajiem). Šūposimies, ripināsim olas.. Pasākums bez maksas. Informācija: 26824411.

1. aprīlī Lieldienas Brodos

Download PDF
Spied uz attēliem, lai skatītu tos lielākus!

1. aprīlī plkst. 13.00 Brodos, laukumā pie šūpolēm Lieldienu jampadracis bērniem, sadarbībā ar leļļu muzeju “ButaForija” un Ābeļu bērnu dienas centru. Programmā: turnīrs “Zelta ola” (sacensības starp komandām),

1. aprīlī Lieldienas Dunavā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

1. aprīlī plkst. 12.00 pie Dunavas KN “Lieldienas Dunavā”. Kaulēšanās, olu ripināšana, mīklu minēšana. Lieldienu aktivitātēm neaizmirsti paņemt līdzi Lieldienu olas! Plkst. 22.00 Dunavas KN Lieldienu groziņballe kopā ar grupu “Starpbrīdis”. Ieejas maksa: 3,00 eiro.

Ieva Dreimane

Sācies tautas balsojums par Satversmes papildināšanu – ZAĻAIS REFERENDUMS

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Lai mainītu Latviju, lai mēs mainītos paši, lai Latvija būtu zaļa valsts arī turpmāk – ir nepieciešama aktīvāka rīcība, nekā līdz šim. Lielās Talkas organizatore Vita Jaunzeme kopā ar idejas atbalstītājiem un domubiedriem aicina cilvēkus Zaļajā referendumā balsot par likumdošanas izmaiņām.

Zaļā referenduma ideja –  rosināt papildināt Satversmes 1.pantu un nostiprināt likumdošanas augstākajā līmenī, ka Latvija ir zaļa valsts. Kāpēc Satversme? Ja izdotos zaļo ideju nostiprināt augstākajā līmenī, tad tā iezīmētu stingru apņemšanos un mūsu valsts ceļu nākamajiem 100 gadiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv