Daily Archives: 23/03/2018Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 4. posms Zasā

Download PDF
4. posms pulcēja šī gada lielāko zolmaņu skaitu – 16. marta vakarā piedalījās 74 dalībnieki. „Lielākā Zolmaņa” balvu izcīnīja šī titula čempions zasietis Mārtiņš Ziners ar 6 uzvarētām zolēm.

Dignājas skolēni piedalās distanču slēpošanā Jēkabpils Mežaparkā

Download PDF
Šī gada 9. martā Jēkabpils Mežaparkā norisinājās distanču slēpošanas sacensības lielo un mazo skolu grupās.

Jauki pavadītais brīvlaiks

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Skolēnu pavasara brīvlaikā, Jēkabpils novada Ābeļu pagasta Bērnu dienas centriņā bērniem bija iespēja piedalīties teātra izrādē. Visu nedēļu bērni apmeklēja dienas centriņu, kur katru dienu bija interesanti pasākumi: zīmēšana, krāsošana, veidošana no papīra origami, aktīvi piedalījās dažādos interesantajos konkursos un sacensībās, ka arī bērni gatavojās teātra izrādei. Izrāde notika piektdien, 16. martā. Bērnu dienas centriņa vadītāja Vija Stirāne palīdzēja bērniem atrast lugu. Visu nedēļu bērni gatavojās: jaunie aktieri sadalīja lomas, paši sev gatavoja maskas, mācījās vārdus. Kad pienāca laiks teātra izrādei, bērniem bija neliels uztraukums, bet viss izdevās. Labu garastāvokli un pozitīvas emocijas saņēma gan skatītāji, gan aktieri, gan bērnu dienas centriņa vadītāja, gan Ābeļu tautas nama vadītāja. Par centieniem bērni saņēma pateicību un saldumus. Saldumi tika arī skatītājiem.

Mājokļa iegāde ar valsts atbalstu

Download PDF

Jaunums Jēkabpils novada pašvaldības iedzīvotājiem – jokļa iegāde ar valsts atbalsu tagad pieejama arī jaunajiem speciālistiem vecumā līdz 35 gadiem ar augstāko vai profesionālo izglītību. Tāpat valsts atbalsts pieejams arī ģimenēm ar bērniem līdz 23 gadu vecumam.

Kā tas strādā? ALTUM garantija ļauj samazināt aizdevuma pirmās iemaksas apjomu komercbankā. Tā palīdz tikt pie sava mājokļa situācijās,
kad ir stabili ienākumi, bet nepietiek uzkrājumu pirmajai iemaksai.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv