Daily Archives: 12/03/2018Biedrība “Cirkuži” saņem ZPR veicināšanas balvu

Download PDF
2018. gada 10. martā Ādažu novada Kultūras centrā notika Pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” (SDL) aizvadītās sezonas noslēguma pasākums, kurā tika sumināti projektu īstenotāji no tām pašvaldībām, kas ir SDL dalībnieki, un tika apbalvoti 2017. gada veiksmīgākie projekti.

Aicinām piedalīties sanāksmē par dabas parka “Dvietes paliene” dabas aizsardzības plāna izstrādes uzsākšanu

Download PDF

Dabas aizsardzības pārvalde un SIA “Reģionālie projekti” aicina interesentus piedalīties informatīvā sanāksmē par dabas parka “Dvietes paliene” dabas aizsardzības plāna izstrādes uzsākšanu, kas notiks 21.martā, plkst. 13:00 Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas telpās, Bebrenē, Bebrenes pagastā, Ilūkstes novadā.

Kādus bērnus vēlas Latvijas sabiedrība?

Download PDF

Kādus bērnus mēs kā sabiedrība vēlamies – „ērtus”, paklausīgus, viegli vadāmus vai tādus, kas uzdod jautājumus, ir aktīvi, uzņemas iniciatīvu un uzņemas atbildību par saviem lēmumiem? Katram būtu sev godīgi jāatbild uz jautājumu, vai tiešām esam gatavi uzklausīt un ņemt vēra bērna viedokli arī tad, ja tas atšķiras no mūsējā?

Hokeja turnīrs Rubeņos

Download PDF
10. marts pulcēja dažādus ziemas sporta veidu cienītājus Rubeņos, lai mērotos spēkiem hokejā, kērlingā, kā arī citās aktivitātēs ārpus telpām.

Aicina interesentus uz informatīvu semināru mājražotājiem

Download PDF

Jēkabpils lauku konsultāciju birojs aicina interesentus uz informatīvu semināru mājražotājiem 19. martā plkst 11:00 konsultāciju birojā Jēkabpilī.

Tēmas, ko apskatīsim:

  • Digitālais mārketings – kas tas ir un kam man tas nepieciešams
  • Sociālie tīkli un to iespējas mazajam uzņēmējam
  • Jūsu attieksme, produkta iepakojums un tā pasniegšanas veids arī ir daļa no zīmola
  • Biežāk pieļautās kļūdas ar reāliem piemēriem
  • Kā sadarbība un uzticēšanās palīdz attīstīties un kāpēc grūti pieņemt to, ka viens visu nevar izdarīt
  • Biedrības Latvijas Mājražotāji pieredze
  • Digitālās Izaugsmes Biedrības pieredze (digitalaizaugsme.lv)

Aicina pieteikties valsts apmaksātās psihosociālās rehabilitācijas programmai pēc vēža

Download PDF

No 2018. gada psihosociālā rehabilitācija onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem tiks nodrošināta kā valsts apmaksāts pakalpojums. Kā paredz MK noteikumi Nr.780  „Noteikumi par psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumu personām ar onkoloģisku slimību un to ģimenes locekļiem”, pakalpojums ir sešu dienu kurss ar izmitināšanu. Aicinām pieteikties cilvēkus, kurus skāris vēzis, lai saņemtu valsts apmaksātu atbalstu pēc aktīvā ārstēšanas posma.

Sākusies otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

Download PDF

Pirmdien, 12. martā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atklāj otro pieteikšanās kārtu ES fondu pieaugušo izglītības projektā “”. Šoreiz strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs, piesakoties mācībām līdz 16. aprīlim 68 izglītības iestādēs visā Latvijā, tostarp 7 nozarēs un 7 izglītības iestādēs Jēkabpilī.

CFLA aicina uz semināru par ES fondu atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā

Download PDF

Otrdien, 13. martā, notiks informatīvs seminārs par projektu iesniegumu atlasi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta saņemšanai jaunu produktu ieviešanai ražošanā. Projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā šim mērķim pieejams ERAF finansējums vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

Atkušņa laikā uz grants autoceļiem iestāsies šķīdonis

Download PDF

Turpinoties atkusnim, tuvākajās dienās uz grants autoceļiem visā valsts teritorijā var iestāties šķīdonis – pārmitrināts grants segums zaudēs nestspēju un braukšanas apstākļi pasliktināsies. Lai nestspēju zaudējušie autoceļi netiktu neatgriezeniski sabojāti, uz tiem tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.  

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv