Daily Archives: 08/03/2018Download PDF

Download PDF

Pašvaldība izvērtē tūrisma objektus iekļaušanai vienotā maršrutā

Download PDF

Projektā Nr. LLI-199 “Travel smart – visit Lithuania and Latvia” (“Travel Smart”) kā viens no būtiskākajiem rezultātiem ir plānota kopīga tūrisma maršruta interaktīvās kartes izveide, kurā būs iekļauti 10 katrā projekta partnera: Anikšču dabas parka, Biržai dabas parka, Krekenavas dabas parka, Ilūkstes novada, Jēkabpils novada, Viesītes novada un Salas novada teritorijās esošie nozīmīgākie tūrisma objekti.

Izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales Kultūras programmā – 2018

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģions izsludina Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas – 2018 projektu konkursu.

Paveiktie darbi Rubenes pagasta ceļa “Alkšņi – Muktāni” pārbūvē

Download PDF

celji

 

Jēkabpils novada Rubenes pagastā projekta Nr.17-05-A00702-000096 „Ceļa Nr. 4-11 „Alkšņi-Muktāni” pārbūve Jēkabpils novada Rubenes pagastā” ietvaros paredzēts veikt pašvaldības ceļa Nr.4-11 „Alkšņi-Muktāni” pārbūvi 5,745 km garumā. Projekta kopējās izmaksas ir 611122,33 EUR, projektu plānots realizēt līdz 2018. gada 30. novembrim.

VBTAI meklē skolēnus un pedagogus, kuriem pateikt paldies

Download PDF

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludina konkursus “Skolēns, kuram es gribu pateikt paldies” un “Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies”, kas ir pirms diviem gadiem aizsāktās iniciatīvas turpinājums.

Piesakoties dalībai konkursā, skolēniem jānominē pedagogi vai pedagogiem – skolēni, kuri viņu dzīvē bijuši īpaši svarīgi, devuši kādu nozīmīgu dzīves mācību vai palīdzējuši ar savu piemēru vai konkrētu rīcību.

Plānots pilnveidot palīdzību bērniem ar funkcionāliem traucējumiem

Download PDF

Nevalstiskās organizācijas – biedrības un nodibinājumi, kas specializējušās personu atbalstam konkrētu funkcionēšanas traucējumu jomā, varēs sniegt bērniem sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus – dienas aprūpes centra pakalpojumu, aprūpes pakalpojumu dzīvesvietā, “atelpas brīža” pakalpojumu un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus gan bērniem, gan viņu vecākiem, aizbildņiem vai audžuģimenēm.

Arī Jēkabpils novadā pieejama biedrības “Palīdzēsim viens otram” sniegtā palīdzība

Download PDF

Sveiki Jēkabpils novadnieki!

Jau kādu laiku Jēkabpils novada teritorijā darbojas biedrība “Palīdzēsim viens otram”, kuras  Jēkabpils koordinatori ir Ilze Briška (Jēkabpils) un arī mūsu novadniece Jolanta Armanoviča, kuras, tāpat kā pārējie komandas koordinatori, iesaistās aktīvā ikdienas brīvprātīgajā darbā. Brīvprātīgie ir gan Latvijā, gan aiz valsts robežām dzīvojošie tautieši, kurus vieno kopīgs mērķis – nesavtīgi sniegt palīdzīgu roku ikvienam, kuram tas ir nepieciešams.

Sniega un ledus diena Rubeņu pamatskolā

Download PDF
Lai gan Phjončhanas ziemas olimpiskās spēles jau ir beigušās, bet Rubeņu pamatskolā tās sākās 6. martā.
Pēc ceturtās mācību stundas visi pulcējās skolas pagalmā, lai iepazītos ar sacensību norisi. Bruņojušies ar labu garastāvokli un atbilstošiem sacensību piederumiem, dalībnieki varēja sākt ziemas spēles.

E-veselībā norādītas jau vairāk nekā 8000 kontaktpersonas saziņai neatliekamos gadījumos

Download PDF

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta (NVD) rīcībā esošajiem datiem – līdz šim iedzīvotāji E-veselības sistēmā norādījuši informāciju par 8300 kontaktpersonām, ar kurām ārstniecības personas var sazināties neatliekamā gadījumā. Norādītais personu skaits ir aptuveni trīs reizes lielāks nekā iepriekšējā gada vasarā, kad iedzīvotāji tika aicināti norādīt šo informāciju E-veselībā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv