Daily Archives: 07/03/2018Tribīņu izbūve Ābeļu pamatskolas sporta laukumā Ābeļu pagastā

Download PDF

tribines

2017. gada 2. novembrī Jēkabpils novada pašvaldība, pamatojoties uz iepirkuma rezultātiem, noslēdza būvdarbu līgumu ar SIA “Ošukalns Celtniecība” par tribīņu izbūvi Ābeļu pamatskolas sporta laukumā Ābeļu pagastā, Jēkabpils novadā projekta Nr. 17-05-AL24-A019.2202-000005 “Tribīņu izbūve Ābeļu pamatskolas sporta laukumā Ābeļu pagastā” ietvaros. Kopējā līgumcena par darbu izpildi sastāda EUR 61423,13.

Jēkabpils novads un vēl 6 Latvijas pašvaldības iesaistījušās Eiropas projektā, lai stiprinātu darbu ar jaunatni savā novadā

Download PDF

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), turpinot pagājušajā gadā uzsākto stratēģiskās partnerības projektu „Europe Goes Local: Supporting Youth Work in Municipal Level”, ir uzsākusi īstenot starptautiskas apmācības 4 modeļu ietvaros, iesaistot tajās septiņas Latvijas pašvaldības: Liepājas pilsētas, Viļānu, Beverīnas, Vecumnieku, Valkas, Jēkabpils un Salacgrīvas novadu pašvaldības.

Veltas Mušas dzejas lasījumu pēcpusdiena Leimaņu bibliotēkā

Download PDF
“Es piedzimu, uzaugu, dzīvot man ļauts.
Šai novadā skaistā, par Sēļu zemi ko sauc.”
/Velta Muša/

3. martā Leimaņu bibliotēkā skanēja dziesmas un dzeja, jo radi, draugi, dzejas mīļotāji pulcējās uz pagasta iedzīvotājas Veltas Mušas dzejas lasījumiem „Atmiņu dzīparus kamolā tinot”. Pasākumu organizēja Leimaņu bibliotēka un Tautas nams.

Aicinām uz sarunu vakaru potenciālās audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus

Download PDF

Esi domājis, ka gribētu palīdzēt kādam bērnam no bērnunama?! “Vai es esmu piemērots uzņemošās ģimenes statusam? Kā izmainīsies mana dzīve, ja es uzņemšu jaunu bērnu savā ģimenē?” šādi un līdzīgi jautājumi un arī bažas par birokrātiskajiem līkločiem ir līdzīgi un cilvēciski katram, kas ir iedomājies, ka gribētu.

Piedāvājam, pieredzes stāstu, no kāda, kas tam jau izgājis cauri, iespēju pajautāt profesionāļa padomu un vienkārši pavadīt vakaru patīkamā, neformālā gaisotnē ar tējas tasi un sarunām, un pat, iespējams, kādu muzikālu pārsteigumu.

Jēkabpilī, 20. martā restorānā “Oāze”, laikā no plkst. 17.00 līdz 20.00, adrese Mezštrādnieku ielā 2, Jēkabpils

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv