Daily Archives: 06/03/2018No 15. februāra līdz 3. aprīlim jāiesniedz valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu lielāku infografiku

Spied uz attēla, lai skatītu lielāku infografiku

Laikā no 2018. gada 15. februāra līdz 3. aprīlim ieskaitot valsts amatpersonām ir jāiesniedz kārtējā gada valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu. Deklarācijas jāiesniedz elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS).  Atbilstoši VID rīcībā esošajai informācijai kārtējā gada deklarācija par 2017.gadu jāsniedz 57 676 valsts amatpersonām.

Pirmais seminārs ciklā par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā

Download PDF

Trešdien, 7. martā, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāk semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. Šobrīd norit pieteikšanās klātienes semināra apmeklējumam Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā un Rēzeknē.

Pieteikšanās semināram Rīgā ir noslēgusies, un šobrīd visas vietas apmeklējumam klātienē jau ir aizņemtas, taču semināru būs iespējams vērot tiešsaistē CFLA mājaslapā www.cfla.gov.lv.

Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupa Jēkabpils novadā

Download PDF
Kas ir Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupa?

Sadarbības grupa ir konsultatīva koleģiāla institūcija, kuru izveido pašvaldība, un tās darbības teritorija ir attiecīgā novada vai republikas pilsētas administratīvā teritorija. Vienā novadā vai republikas pilsētā var izveidot vairākas sadarbības grupas vai vairākas pašvaldības var izveidot vienu kopīgu sadarbības grupu. Šādos gadījumos nosakāma katras sabiedrības grupas darbības teritorija.

“Kas tur notiek? Kas tur strādā?”

Download PDF
2. un 3. martā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Zasas vidusskolas, Dignājas pamatskolas, Dunavas pamatskolas un Ābeļu pamatskolas 7. līdz 9. klases skolēni brauca uz Jēkabpili, lai iepazītu divus lielus uzņēmumus – SIA “Sedumi” dārzniecība un SIA “Margret”.

Krievu tautas tradīciju nedēļa Zasas vidusskolā

Download PDF

Zasas vidusskolā no 20. līdz 28. februārim norisinājās krievu tautas tradīciju nedēļa. Šīs nedēļas laikā katras klases skolēni izpaudās radoši: izveidoja vienu no Masļeņicas simboliem – salmu lelli, zīmēja krāšņas matrjoškas un gatavoja saulītes, kas simbolizē pavasara atnākšanu.

Iedzīvotājus aicina pieteikties bezmaksas konsultācijām Advokatūras dienās

Download PDF

No 12. līdz 16. martam Advokatūras dienās iedzīvotāji varēs saņemt advokātu bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā. Advokatūras dienas notiek jau devīto gadu, un šogad īpaši uzmanība veltīta cietušo tiesību skaidrošanai, bet konsultācijas būs iespējams saņemt arī citās jomās. Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija mājaslapā www.advokatura.lv ir publiskojusi sarakstu ar Advokatūras dienu konsultāciju sniedzējiem un aicina iedzīvotājus pieteikties jau tagad.

Saņem palīdzību deklarāciju iesniegšanā Rubeņos

Download PDF

Ja Jums nepieciešama palīdzība ar deklarāciju iesniegšanu, tad aicinām izmantot arī Jēkabpils novada Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra Rubeņos sniegtās iespējas.

Plašāk par centra darba laiku un sniegtajiem pakalpojumiem lasi šeit >>

JĒKABPILS NOVADA VALSTS UN PAŠVALDĪBAS VIENOTAIS KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS (VPVKAC)

23. martā lekcija par onkoloģijas profilaksi Leimaņos

Download PDF

23. martā plkst. 14.30 Leimaņu Tautas namā lekcija par onkoloģisko profilaksi. Lekciju vadīs Guntis Ancāns – onkologs ķirurgs, Latvijas Onkologu asociācijas valdes loceklis. Lekcija ir bez maksas.

Onkoloģisko slimību profilakses diena Jēkabpilī

Download PDF

Ikviens no mums sapņo par labu veselību un to, lai izdotos nekad nesaskarties ar ļaunām slimībām. Diemžēl dažādas kaites, arī vēzis, mūsdienās skar arī jaunus un veselīgus cilvēkus. Zināšanas par šo slimību rada iespēju to laikus atklāt un izārstēt, kā arī pasargāt sevi profilaktiski. Kas būtu jāzina ikvienam, lai pasargātu sevi no biedējošās diagnozes, un kā palīdzēt sev vai tuviniekiem, kurus slimība tomēr skārusi?

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv