Daily Archives: 05/03/201810. martā hokeja turnīrs Rubeņos

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

10. martā plkst. 10.00 Rubeņos Jēkabpils novada hokeja turnīrs pieaugušo un skolēnu komandām. Uz laukuma spēlē 4, komandā maks. kopā – 8 dalībnieki. Pasākums bez maksas. Inventāru nodrošina dalībnieki. Spēlējam pēc dīķa hokej noteikumiem. Turnīru organizē Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar HK “Rubeņi”. Starplaikos dažādas papildus disciplīnas visai ģimenei: kērlings, sniegavīru celšanas konkurss u.c. Pieteikšanās sacensību dienā no plkst. 9.00 – 9.45.

Jēkabpils novada Sociālais dienests informē par jaunumiem un izmaiņām sociālo pabalstu apmēra un saņemšanas kārtībā

Download PDF

No 2018. gada 1. janvāra stājusies spēkā MK noteikumu Nr.299 “Noteikumi par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu” grozījumi, kuri nosaka virkni izmaiņu, lai ģimene vai  atsevišķi dzīvojoša persona tiktu atzīta par trūcīgu.

Sociālo palīdzību sniedz pamatojoties uz ģimenes (personas) materiālo resursu – ienākumu un īpašuma novērtējumu,  individuāli paredzot katra klienta līdzdarbību. Materiālo resursu novērtējums paredz noteikt ģimenes (personas) atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam.

Rubeņos skatāma foto izstāde “Latvija gaismas gleznās”

Download PDF
Rubeņu bibliotēka ielūdz visus interesentus uz fotogrāfa un kinooperatora Aloiza Savicka foto izstādi  “Latvija gaismas gleznās”. Izstādi varēs apskatīt Rubenes pagasta pārvaldes zālē laikā no 5. marta līdz 5. aprīlim.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv