Daily Archives: 19/02/201823. februārī stāstu vakars “No idejas līdz rezultātam” Zasā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jēkabpils novada jaunieši, sadarbībā ar Sēlijas novadu apvienības Jauniešu padome “SēJa” 23. februārī, plkst. 18.00, Ambulances ēkas 2.stāvā, Zasā, aicina interesentus uz stāstu vakaru “No idejas līdz rezultātam”.
Šoreiz no aizraujošajiem Marokas piedzīvojumu stāstiem pāriesim uz iedvesmas pilniem stāstiem no novada jaunajiem, bet sevi pierādījušajiem uzņēmējiem. Savā pieredzē par uzņēmējdarbības uzsākšanu dalīsies SIA “SAIMNIECĪBA VISTIŅAS” dibinātāji, Artūrs Iskorostenskis un Mārtiņš Skujiņš.
Uzsākot 2018. gadu, Jēkabpils novada jaunieši uzsāk jaunu tradīciju, aicinot visus uz ikmēneša stāstu vakariem, kuros iepazīsim un tiksimies ar mūsu novada cilvēkiem, kuri iedvesmo.

24. februārī volejbola turnīrs Zasā

Download PDF

Tehniskās apskates grafiks traktortehnikai 2018. gadā

Download PDF

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. No 2017. gada 30. jūnija par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

Meteņdiena Dignājas parkā

Download PDF
Meteņdienu svin 7 nedēļas pirms Lieldienām.
Šajā dienā liela uzmanība veltīta bērniem un dažādām jautrām, mazliet pat bērnišķīgām izdarībām. Tas tāpēc, ka ne tikai cilvēku dzīve sākas no mazotnes un bērnības, arī dabā gada sākums ir laiks, kad drīzi jo drīz dienas kļūs garākas, daba pēc garā ziemas miega modīsies un no jauna veiks jaunu auglības ciklu gada garumā.

Jēkabpils pilsētas atklātais Lieldienu paralimpiskais turnīrs galda tenisā

Download PDF

25. martā plkst. 10:00 Jēkabpils sporta namā

<< NOLIKUMS >>

Par valsts autoceļu stāvokli Jēkabpils novadā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2018. gada 15. februārī ir saņēmusi VAS “Latvijas Valsts ceļi” atbildes vēstuli par iespējamo valsts ceļu stāvokļa uzlabošanu Jēkabpils novadā:

Par valsts autoceļiem P72 Ilūkste-Bebrene-Birži un V783 Jēkabpils-Dignāja-Ilūkste

VAS “Latvijas Valsts ceļi” speciālisti ir iepazinušies ar Jūsu [Jēkabpils novada pašvaldības] vēstuli par valsts reģionālo autoceļu P72 Ilūkste-Bebrene-Birži posmā km 31.6-51.7 un valsts vietējo autoceļu V783 Jēkabpils-Dignāja-Ilūkste posmā km 14.3-42.0.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv