Daily Archives: 08/02/2018Lielie plāni mazo pētnieku pasaulē

Download PDF

Šī gada 26. janvārī Salas vidusskolā viesojās pārstāvis no  Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” , kurš  3. klases  un 5.klases skolēniem novadīja divas lekcijas, kas saistītas ar karjeras izglītību.

3.klases skolēni mācījās plānot savu laiku, veidojot dienas plānu. Izvērtēja svarīgākās dienas nodarbes.  Pētīja savu dienas režīmu kā profesionāļi, piemēram, kā Kristaps Porziņģis plāno savu laiku.

Pārdomu ceļš uz veiksmīgu karjeru

Download PDF

Karjeras  pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Salas vidusskolā 1.februārī notika četras lekcijas 7.klasei par karjeras izglītību.

Lektors Mārtiņš Geida Salas vidusskolā viesojās jau otro reizi. Šī tikšanās bija ļoti interesanta un aizraujoša. Nodarbību mērķis bija skolēnos  viest pārliecību un apzināties savu pašvērtējuma un pašcieņas nozīmīgumu veiksmīgas un stabilas karjeras veidošanas procesā.

16. februārī praktiskais apmācību seminārs dižkoku sakopšanā Zasas muižas parkā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

16. februārī plkst. 10:00 Zasas muižas parkā notiks praktiskais apmācību seminārs dižkoku sakopšanā, lektore Daiga Strēle no SIA “LABIE KOKI eksperti” Aicinām piedalīties visus interesentus! Pulcējamies plkst. 10:00 pie Zasas kultūras nama.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv