Daily Archives: 07/02/2018“Krastiem” lieli plāni ganāmpulka paplašināšanā

Download PDF

Aicina skolēnus pieteikties vasaras darbiem pagastos

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība aicina skolēnus, kas plāno pieteikties Nodarbinātības valsts aģentūras nodarbinātības pasākumiem vasarā pagastu pārvaldēs, jau laicīgi interesēties/pieteikties sava pagasta pārvaldē, jo pieņemšana vasaras darbiem notiks rindas kārtībā un vietu skaits ir ierobežots. Vēlams pieteikties jau līdz 12. februārim. Tālāko pieteikšanās gaitu sīkāk izskaidros pagasta pārvaldē.

Gripas epidēmijas laikā saslimušajam jāpaliek mājās un jāsazinās ar savu ģimenes ārstu

Download PDF

Ņemot vērā iedzīvotāju pastiprinātu vēršanos saistībā ar augšējo elpceļu vīrusu saslimšanām, kas norit bez sarežģījumiem (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, galvassāpes), atgādinām, ka dienesta funkcija nav nodrošināt medicīnisku palīdzību šādās situācijās. Gripas un citu akūtu respiratoru vīrusu saslimšanas gadījumā pacientam jāpaliek mājās un jau pirmajā saslimšanas dienā jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai uzsāktu ārstēšanos.

24. februārī Zasas vidusskolas žetonu vakara izrāde

Download PDF

25. februārī Zemledus makšķerēšanas sacensības Priekulānu ezerā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

NOLIKUMS

25. februārī plkst. 9:00 – 15:00 Kalna pagasta Priekulānu ezerā Jēkabpils novada 2018. gada Zemledus makšķerēšanas sacensības. Reģistrācija no plkst. 8:00 – 8:30 Klaucānu ezera krastā. Sacensības norisināsies tikai, ja būs droša ledus kārta! Dalības maksa sacensībās: 1 euro. Plkst. 15:00 – zivju zupa. Papildus info: 28360230, bancaans@inbox.lv

Jēkabpils novada domē deputātu maiņa

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldībā 28. decembrī tika saņemts Jēkabpils novada domes deputāta Edvīna Meņķa iesniegums par savu pilnvaru nolikšanu.
Tajā pašā dienā, domes sēdē, visiem deputātiem balsojot “par” (E.Meņķis nepiedalījās lēmuma pieņemšanā), Jēkabpils novada dome nolēma izbeigt Edvīna Meņķa Jēkabpils novada domes deputāta pilnvaras pirms termiņa sakarā ar iepriekš minēto iesniegumu. Lēmums stājās spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.
Pēc 2017. gada pašvaldību vēlēšanās saņemtā balsu skaita, nākamais deputāta amata kandidāts no “Latvijas Zemnieku savienības” saraksta bija Mārtiņš Līcis, kas 25. janvārī piedalījās savā pirmajā domes sēdē kā jaunais deputāts. Viņš tika ievēlēts Finanšu komitejas sastāvā un Apbalvojumu piešķiršanas komisijas sastāvā kā komisijas loceklis, kā arī tika nominēts dalībai Latvijas Pašvaldību savienības Reģionālās attīstības un sadarbības komitejā.

Zasas pagasta pārvaldei jauns vadītājs

Download PDF
Jēkabpils novada domes 28. decembra sēdē tika skatīts jautājums par Zasas pagasta pārvaldes vadītāja iecelšanu amatā. Līdzšinējais pārvaldes vadītājs Juris Krūmiņš savu amatu vēlējās atstāt.

Domes priekšsēdētājs Aivars Vanags pastāstīja, ka konkursam bija pieteikušies astoņi pretendenti. Uz pārrunām tika uzaicināti pieci, un uz gala rezultātu virzīja divus. Izrunājoties, uz domes sēdi apstiprināšanai Zasas pagasta pārvaldes vadītāja amatam tika virzīts Kristaps Tēts, kas līdz šim bijis Asares pagasta pārvaldes vadītājs. Viņš pastāstīja, ka Aknīstes pašvaldībā nostrādājis sešus gadus. Viņš esot vēlējies mainīt dzīvesvietu un pamēģināt kaut ko citu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv