Monthly Archives: February 2018ES pārtikas un materiālās palīdzības atbalstu saņems vairāk ģimeņu

Download PDF

Turpmāk ne tikai trūcīgām un krīzes situācijā nonākušām ģimenēm, bet arī maznodrošinātām ģimenēm ar ienākumiem līdz 188 eiro, būs pieejami Eiropas Savienības atbalstītie pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu komplekti. Tas ļaus atbalstīt lielāku skaitu ģimeņu ar zemiem ienākumiem.

Būtiski uzlabojumi ALTUM biznesa uzsācēju atbalsta programmā

Download PDF

Pavisam nesen ieviesti uzlabojumi Attīstības finanšu institūcijas ALTUM biznesa uzsācēju atbalsta programmā – ir būtiski paplašināts uzņēmumu loks, kas var saņemt valsts atbalstu aizdevuma veidā biznesa sākšanai vai jauna projekta finansēšanai. Vienlaikus ir atviegloti aizdevuma atmaksas nosacījumi.

Zasas vidusskolēnu mācību ekskursija uz Rīgu

Download PDF

23. februārī Zasas vidusskolas skolēniem tika dota iespēja braukt mācību ekskursijā un Rīgu. Brauciens tika daļēji finansēts no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

“Izziņas un radošo tehnoloģiju diena mazajiem” Ābeļu pamatskolā un Zasas vidusskolā

Download PDF
21. februārī Ābeļu pamatskolā un Zasas vidusskolā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros viesojās pasniedzēji no “Mazās brīnumzemes” centra Siguldā.

100. skolas diena Zasas vidusskolā

Download PDF
Nu jau otro gadu 1. klases skolēni Zasas vidusskolā svin 100. dienu skolā. Šogad svētki notika 16. februārī.

Konference “Mazpulki Latvijas Simtgadei”

Download PDF

Gada sākums ir laiks, kad atskatāmies uz paveikto un  plānojam jaunus darbus. 17.februārī Zemkopības ministrijā  notika ikgadējā mazpulku  konference. Tās nosaukums šogad “Mazpulki  Latvijas simtgadei”.  Konferenci atklāja  Mazpulku padomes priekšsēdētāja Randa Ķeņģe, kam sekoja viesu uzrunas.

Ābeļu skolas novadpētnieki viesojas Ābeļu pagastmājā

Download PDF
Akuratera dzīves takās

Akuratera dzīves takās

23. februārī Ābeļu skolas novadpētnieki viesojās Ābeļu pagastmājā.

Pirmais uzdevums – Jāņa  Akuratera dzīves un darba stendu aplūkojums, stendu foto. Skolēni ar lielu aizrautību to veica, neraugoties uz auksto, ziemīgo laiku.

Download PDF

“Baltais Ceļš” | februāris 2018

Download PDF

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma jaunākais numurs

Biedrība “Ūdenszīmes” saņem Latvijas Lauksaimniecības universitātes gada balvu “Uzņēmējs nākotnei”

Download PDF
23. februārī LLU Valdekas pilī tika piešķirtas Gada balvas konkursa “Uzņēmējs nākotnei 2017” laureātiem. Klātesot universitātes mācībspēkiem, zinātniekiem un vadībai, tika godināti astoņi uzņēmēji, kuri 2017. gadā, sadarbojoties ar LLU, snieguši būtisku ieguldījumu zinātnē vai atbalstījuši studiju procesu.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv