Daily Archives: 28/01/2018Par aktuālo situāciju Daugavā Jēkabpilī un tuvākajā apkārtnē ( 28.01. plkst.17.20)

Download PDF

Šobrīd Lašos, kas atrodas Jēkabpils novada teritorijā, applūst vasarnīcas, savukārt Jēkabpils pilsētas teritorijā lēnam ceļas ūdens līmenis Daugavā,” informē Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirekotrs Guntars Gogulis.
Pļaviņu ielas posms no Viestura ielas līdz A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolai šobrīd slēgts dēļ lietus ūdeņiem no pilsētas. Pļaviņu ielas posms no ūdens tiks atsūknēts rīt, kad beigsies nokrišņi.
Šobrīd visi dienesti strādā un uzrauga esošo situāciju. Ja iedzīvotajiem saistībā ar ūdenslīmeņa paaugstināšanos Daugavā ir nepieciešama palīdzība, lūgums sazināties ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļu pa tālruni 652 83888 ( dežūras nodrošinātas 24 stundas diennaktī).

Likvidēs Dunavas pamatskolu

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldības 2018. gada 25. janvāra domes sēdē nolemts likvidēt Dunavas pamatskolu, pievienojot Dignājas pamatskolai. Dunavā, sākot ar 2018./2019.m.g., būs pieejama tikai 1. – 4. klase.

Jautājums pirms tam tika izskatīts 2018. gada 18. janvāra Apvienotajā komiteju sēdē. Domes priekšsēdētājs Aivars Vanags informēja, ka Dunavā komisija bija jau pirms pusotra mēneša, un arī tagad, janvāra sākumā, viņš kopā ar izpilddirektoru un juristi pabijis vēlreiz. Runāts gan ar skolotājiem, gan vecāku padomes pārstāvjiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv