Daily Archives: 25/01/2018Jēkabpils novada kultūras un sporta pasākumi 2018. gada februārī

Download PDF

Ābeļu pagasts

16.02. plkst. 18.00 Ābeļu Tautas namā lieliska un sirsnīga animācijas filma mazajiem skatītājiem un ģimenēm – “Džungļu patruļa”.

17.02. plkst. 19.00 Ābeļu Tautas namā lieliska garastāvokļa pasākums “Priekā eju pie jums…”. Pašdarbības kolektīvu koncerts.

Plkst. 21.00 balle jautrās noskaņās.

Zemgale – 22 krāšņās pastmarkās un pastkartēs

Download PDF

Jekabpils_novads_pasta_markas-17Zemgali ir jāiepazīst, jāizgaršo, jāiemīl un jāsajūt! Gaidāmajā starptautiskajā izstādē – gadatirgū “Balttour 2018” par to varēs pārliecināties ikviens apmeklētājs, kurš nepaies garām plašajam Zemgales Plānošanas reģiona, ar pašvaldību finansiālu atbalstu iekārtotajam stendam.

Ar daudzpusīgu, dažādām interesēm atbilstīgu piedāvājumu izstādē būs pārstāvētas visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības, kas tradicionāli apvienojušās sešos sadarbības puduros.

Papildināts valsts kompensējamo zāļu klāsts un mazinātas zāļu cenas

Download PDF

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no šī gada 1. janvāra valsts kompensējamo zāļu saraksts ir papildināts ar 23 medikamentiem un 27 medicīniskajām ierīcēm. Papildus nākuši klāt galvenokārt ģenēriskie medikamenti tādās jomās kā sirds-asinsvadu slimības, cukura diabēts, infekcijas slimības, glaukoma, astma u.c.

Tas palielina izvēles iespējas ārstiem un pacientiem, nozīmējot zāļu terapiju. Tādējādi valsts kompensējamo zāļu sarakstā no 1. janvāra kopumā ir iekļauti 1665 medikamenti un 281 medicīniskā ierīce.

Jēkabpils novada lielāko kultūras un sporta sarīkojumu plāns 2018. gadam

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Lūgums ziedot Aivara Vīksnas dzejas izlases grāmatas atkārtotai izdošanai

Download PDF

Steidzoties gadiem, laiks nestāv uz vietas,
Kā nerimtīgs vilnis straumē grib būt.
Kaut biklas dienas kā zeltainas lapas
Dzīves atvarā sabirst un zūd.

/A. Vīksna/

Ikdienas steigā un pie masu mediju informācijas pārpilnības, mēs nespējam izsekot pat daudziem nozīmīgiem globāliem notikumiem, kur nu vēl iedziļināties visos vietējas nozīmes gadījumos. Nejaušības dēļ iepazinos ar viena mūsu pašu iedzīvotāja dzeju un man gribas viņu nodēvēt par Kalna pagasta Veidenbaumu. Tas ir  Aivars Vīksna.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv