Daily Archives: 22/01/2018Barikāžu laika notikumi

Download PDF
Dzestrā 19. janvāra pēcpusdienā, Kalna kultūras namā interesenti pulcējās uz atmiņu pēcpusdienu, veltītu 1991. gada notikumiem. Kultūras nama mazajā zālē tika iedegts simbolisks barikāžu piemiņas ugunskurs. Iedzīvotāji tika aicināti dalīties atmiņu stāstos par piedzīvotajiem pagātnes notikumiem un emocijām, aizstāvot savas valsts godu. Interesanta diskusija izvērtās ar mūsdienu jauniešu pārdomām un izpratni par tā laika notikumiem. Kā arī savās atmiņās dalījās barikāžu dalībnieku ģimeņu locekļi, kuri neziņā palika mājās.

“Atver sirdi Zemgalē” aicina uz Sarunu vakaru potenciālās audžuģimenes, adoptētājus un aizbildņus

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Lai sniegtu iespēju uzdot jautājumus – Kas? Kur? Kad? Ko? – tiem, kas vēlētos palīdzēt un uzņemties rūpes par bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības, Zemgales plānošanas reģions ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros uzsāk pasākuma “Individuālās konsultēšanas un motivēšanas pasākumu organizēšana potenciālajiem aizbildņiem, adoptētājiem un audžuģimenēm” īstenošanu.

Aktivitātes ietvaros iecerēti pirmie trīs pasākumi – sarunu vakari, kas notiks trīs reģiona pilsētās – Jelgavā, Bauskā un Jēkabpilī. Pasākumos aicināti piedalīties pilsētu un apkārtējo novadu iedzīvotāji, kuriem ir vēlme palīdzēt bērniem.

Raiņa muzejs „Tadenava” aicina jauniešus iesaistīties Imanta Ziedoņa muzejs rīkotajā akcijā „Ideju pavasaris 2018”!

Download PDF

Vai Tu, 9.-12. klašu skolēn, esi bijis mūsu muzejos – Raiņa un Aspazijas mājā, Raiņa muzejā “Tadenava”Raiņa muzejā “Jasmuiža” un Raiņa un Aspazijas vasarnīcā? Vai Tu devies prom iedvesmots un domāji, ka šeit gribētu ko pilnveidot, mainīt vai dot jaunu pienesumu? Ja Tev ir ideja, līdz 31. janvārim iesūti to I. Ziedoņa muzejam, reģistrējoties šeit:  https://www.registration.lv/ideju_pavasaris_2018/

25.01.2018. Domes sēde!

Download PDF

2018.gada 25.janvārī plkst.11:00 notiks domes sēde.
Sēdes norises vieta: Rīgas iela 150a, Jēkabpils

Darba kārtība

 

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv