Daily Archives: 09/01/2018Noslēgumam tuvojas 16 enerģētikas rīcības plānu izstrāde

Download PDF

Turpinot gatavot enerģētikas rīcības plānus 16 Zemgales pašvaldībām, SIA “Ekodoma” gada nogalē divos semināros Dobelē un Aizkrauklē novadu ekspertus iepazīstināja ar esošo situāciju, norādot uz pašvaldību stiprajām pusēm.

No 2017. gada augusta līdz novembrim rīcības plānu izstrādātāji apmeklējuši visus iesaistītos novadus, kopīgi ar pašvaldību speciālistiem analizējot novadus raksturojošos elementus un meklējot risinājumus, kurus kā stipro pusi izvirzīt un attīstīt nākotnē.

Personām ar garīga rakstura traucējumiem nebūs jāveic līdzmaksājumi par deinstitucionalizācijas ietvaros sniegtiem sociāliem pakalpojumiem

Download PDF

Turpmāk personas ar garīga rakstura traucējumiem tiks atbrīvotas no līdzmaksājumiem par sabiedrībā balstītiem sociāliem pakalpojumiem, kuri tiek nodrošināti ar Eiropas Sociālā fonda projektu atbalstu, lai palielinātu kvalitatīvu institucionālai aprūpei alternatīvu sociālo pakalpojumu dzīvesvietā pieejamību. Klientu līdzmaksājumu daļas kompensācija būs jāuzņemas pašvaldībai.

Jautājumos par E-veselību aicina sazināties ar Atbalsta dienestu

Download PDF

Nacionālais veselības dienests (NVD) aicina iedzīvotājus un speciālistus jautājumu gadījumā par e-veselību sazināties ar E-veselības Atbalsta dienestu.

Atbalsta dienesta mērķis ir sniegt visa veida informatīvo atbalstu E-veselības lietotājiem, nodrošinot atbildes uz interesējošiem un neskaidriem jautājumiem, tostarp tehnisku sarežģījumu gadījumā. Ārstniecības personas un farmaceiti ir aicināti zvanīt pa tālruni – 67803301, savukārt iedzīvotāji – 67803300. Jautājumus iespējams uzdot arī e-pasta formā, rakstot uz atbalsts@eveseliba.gov.lv. Atbalsta dienests darbojas katru dienu no plkst. 8.00 līdz 20.00.

Ābeļu bibliotēkā līdz 10. februārim apskatāma izstāde “Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ābeļu bibliotēkā no 10. janvāra līdz 10. februārim ir apskatāma Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja ceļojošā izstāde “Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis”.
Latvijas Radio 1 populārzinātniskā raidījuma “Zināmais nezināmajā” komanda – žurnāliste Sandra Kropa un producente Paula Gulbinska – 2016. gadā devās iepazīt Ziemeļvalstis, lai atklātu nezināmo un no jauna apzinātos zināmo, bet fotogrāfs Gints Ivuškāns braucienos piedzīvoto, sastapto un redzēto fiksēja fotogrāfijās. Izzinošos braucienus atbalstīja Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā.

Tiks nodrošināta psihosociālā rehabilitācija paliatīvā aprūpē esošiem bērniem un vēža slimniekiem

Download PDF

No 2018. gada 1. janvāra Latvijā tiks nodrošināta psihosociālo rehabilitācija paliatīvā aprūpē esošiem bērniem un viņu ģimenes locekļiem. To paredz otrdien, 19. decembrī, valdības sēdē pieņemtie „Noteikumi par psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumu paliatīvā aprūpē esošiem bērniem un viņu ģimenes locekļiem”.

Stājas spēkā kvalifikācijas periods slimības pabalstam

Download PDF

Ar 2018. gada 1. janvāri stājies spēkā nosacījums par kvalifikācijas periodu slimības pabalstam. Tas nozīmē, ka tiesības uz slimības pabalstu būs tiem cilvēkiem, kuri sociālās apdrošināšanas iemaksas būs veikuši ne mazāk kā trīs mēnešus pēdējo sešu mēnešu periodā vai sešus mēnešus pēdējos 24 mēnešos.

Digitalizācija tūrismā – drauds vai iespēja?

Download PDF

Vai digitalizācija ir drauds tūrisma aģentūru, viesnīcu un tūrisma informācijas centru darbam? Iespējams. Tomēr katrai monētai ir divas puses! Tāpēc 31. janvārī “Balttour 2018” biznesa forumā, kas notiks viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga”, aicinām jūs ieraudzīt to otru pusi – digitālās vides jaunākās iespējas tūrismā!

Janvārī un februārī notiks „Dzīvo stāstu dienas” Sēlijā

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv