Daily Archives: 03/01/2018“Laimas” labdarības namiņš šogad piepildīja Jēkabpils novada maznodrošināto ģimeņu bērnu sapņus par sen kārotām Ziemassvētku dāvanām!

Download PDF

Šī gada septembra sakumā, Jēkabpils novada Sociālais dienests saņēma Zīmola Laima aicinājumu piedalīties labdarības akcijā “Laimas” labdarības namiņš, kura mērķis ir piepildīt maznodrošināto bērnu sapņus par Ziemassvētku dāvanām! Tā, Jēkabpils novada sociālie darbinieki kļuvuši par rūķu palīgiem, lai dāvātu prieku mūsu novada bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm!

Ūsiņš

Download PDF

27.decembrī Ievas Jases vadītā saimniecībā  Ābeļu pagasta “Luģeniekos” bija sagaidīti bērni no maznodrošinātām ģimenēm. Šajā pasākumā klātesošajiem bija iespēja tuvāk iepazīt biedrības “Ūsiņš” zirgu staļļus un saimniecību. Mazie apmeklētāji priecājās ar izjādēm zirga un ponija mugurā. Gan bērni, gan pieaugušie aktīvi piedalījās piparkūku cepšanas procesā:

Pateicība par sniegto atbalstu

Download PDF

Pateicamies biedrībai “SOS Mājas jauniešiem”,   tās pārstāvei Inesei Pabērzai par sniegto atbalstu sociāli mazaizsargātiem novadniekiem. 54 bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām Jēkabpils novada daudzbērnu ģimenēm atbalstam saziedotas 15 galda spēles, 54 mīkstās rotaļlietas un 60 kastītes olu.

Jēkabpils novada Sociālais dienests

Jēkabpils novada kultūras pasākumi 2018.gada janvāri

Download PDF

Ābeļu pagasts

15.01. plkst. 11.00 muzeja telpās J. Akurateram veltīts piemiņas pasākums sadarbībā ar Ābeļu novadpētniecības muzeju.

 

Dignājas pagasts

19.01. plkst. 15.00 Dignājas pamatskolā tematiska pēcpusdienas kopā ar janvāra barikāžu dalībniekiem.

10.02. plkst. 14.00 Dignājas pamatskolā “Ziedu balle”

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv