Monthly Archives: January 201824. februārī Ziemas volejbola turnīrs Zasā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

24. februārī plkst. 10:00 Zasas vidusskolas sporta zālē Jēkabpils novada 2018. gada atklātais Ziemas volejbola turnīrs. Vīriešu komandas 6:6 (max. 8 komandā). Pieteikšanās līdz 23. februārim pa tel. 28677242 vai e-pastu: baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv

<< NOLIKUMS >>

LM aicina sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus iesniegt pieteikumus biznesa ideju konkursam

Download PDF

No 2018. gada 31. janvāra līdz 21. februārim Labklājības ministrija (LM) aicina sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus iesniegt pieteikumus biznesa ideju konkursam.

Konkursa mērķis ir iesaistīt sociālajā uzņēmējdarbībā cilvēkus bez iepriekšējas pieredzes šajā jomā, kā arī noteikt 20 labākos sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus, kuri saņems individuālas konsultācijas savas biznesa idejas realizēšanai.

Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 2. posms Kalna pagastā

Download PDF

26. janvārī tikāmies Zolītes čempionāta 2. posmā Kalna pagasta kultūras namā Dubultos. Arī šoreiz bijām 66 spēlētāji, no kuriem 9 spēlētāji pārstāvēja viesu pagastus.

Vairāk nekā 200 aptiekās visā Latvijā iedzīvotāji aicināti bez maksas izmērīt asinsspiedienu

Download PDF

Šī gada februārī pacientu biedrība ParSirdi.lv sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību un vadošajiem aptieku tīkliem aicina Latvijas iedzīvotājus uz “Vislatvijas asinsspiediena mērīšanu”. Akcijas ietvaros visā Latvijā vairāk nekā 200 aptiekās varēs bez maksas izmērīt asinsspiedienu, saņemt farmaceitu ieteikumus augsta asinsspiediena profilaksei un ārstēšanai, kā arī iegūt bezmaksas informatīvos materiālus.

Par militārajām mācībām “Namejs 2018”

Download PDF

Saskaņā ar Nacionālo bruņoto spēku četru gadu apvienotā militārā mācību cikla noslēgumu, šogad no 20. augusta līdz 2. septembrim visā Latvijas teritorijā notiks līdz šim lielākās Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku organizētās militārās mācības “Namejs 2018”, kurās piedalīsies ne tikai Latvijas un sabiedroto spēku karavīri un zemessargi, bet arī rezerves karavīri un Iekšlietu ministrijas struktūru personāls.

2. februārī projekta “Sēlijas salas” tikšanās Dignājā

Download PDF

Šorīt visā valsts teritorijā apgrūtināti braukšanas apstākļi, ierobežota satiksme uz Daugavpils šosejas (A6)

Download PDF

Šorīt visā valsts teritorijā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 172 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības. Aicinām autobraucējus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ieplānot papildu laiku ceļā.

Apstiprināti saistošie noteikumi “Par Jēkabpils novada pašvaldības budžetu 2018. gadam”

Download PDF

APSTIPRINĀTI ar Jēkabpils novada domes

25.01.2018. sēdes lēmumu Nr.26 (protokols Nr.1)

Izdoti saskaņā ar Likumu par budžetu un finanšu vadību

likumu “Par pašvaldību budžetiem”, likumu “Par pašvaldībām”

  1. Saistošie noteikumi nosaka Jēkabpils novada pašvaldības 2018. gada pamatbudžeta un speciālā budžeta ieņēmumu, izdevumu, ziedojumu, dāvinājumu un aizņēmumu apmēru, kā arī budžeta izpildītāju pienākumus un atbildību.
  1. Apstiprināt Jēkabpils novada pašvaldības pamatbudžetu 2018. gadam šādā apmērā (1.pielikums):

Ābeļu pagasts, D/S “Veselība” (29.01.2018)

Download PDF

Applūdis vasarnīcu rajons Jēkabpils novada Ābeļu pagastā

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv