Daily Archives: 20/12/2017No nākamā gada marta būs piemaksas ģimenēm ar bērniem

Download PDF

No 2018. gada 1. marta piemaksas pie ģimenes valsts pabalsta par divu un vairāk bērnu no viena līdz 20 gadu vecumam audzināšanu apmērs par diviem bērniem ir 10 eiro mēnesī, par trīs bērniem ir 66 eiro mēnesī, bet par katru nākamo bērnu – par 50 eiro lielāks. Ja, piemēram, ģimenē būs četri bērni, piemaksa būs 116 eiro mēnesī, ja pieci – 166 eiro utt.

23. decembrī Ziemassvētku pasākums pirmsskolas vecuma bērniem Dunavā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

23. decembrī plkst. 16:00 Dunavas kultūras namā Ziemassvētku pasākums pirmsskolas vecuma bērniem “Sniegavīra un viņa draugu piedzīvojums”.

I

Ziemassvētku sarīkojumi Rubenes kultūras namā

Download PDF
 
Spied uz attēliem, lai skatītu tos lielākus!

 

23. decembrī plkst.13.00 Rubenes kultūras namā Ziemassvētku sarīkojums pirmsskolas vecuma bērniem “Sniegavīra un viņa draugu piedzīvojums”.

Jaunajā vaučeru programmā jau noslēgti pirmie līgumi par vairāk nekā 100 000 eiro jaunu inovāciju attīstīšanai

Download PDF

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) jaunajā inovāciju vaučeru programmā noslēgusi pirmos līgumus ar sešiem uzņēmumiem par jaunu produktu radīšanu ar kopējo programmas līdzfinansējumu vairāk nekā 100 tūkstošu eiro apmērā.

Līgumi tika noslēgti ar SIA „Cubies”  par uzlabotas interaktīvās rotaļlietas bērniem izstrādi, SIA „Sonocase” par portatīvā skaļruņa – mobilā telefona turētāja izstrādi, ar SIA „Smartfoody” par augu valsts proteīna batoniņa attīstīšanu, ar SIA “Scandi Home Latvia”  par energoefektīvas sienas un jumta paneļa izveidi, ar SIA “„Hackmotion” par valkājama sensoru sistēmas izstrādi cilvēka stājas un kustību monitoringam un SIA „Brum Brum”  par regulācijas un balsta stiprinājuma elementu uzlabošanu bērnu balansa ritenim.

20. decembrī Jēkabpils novada amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku gadatirgus Zasā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

20. decembrī no plkst.10:00 līdz 14:00 Zasas kultūras namā Jēkabpils novada amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku gadatirgus. Papildus tirdziņam, uzstāsies bērnu ansamblis ,,Smaidiņi’’, norisināsies Latvijas Lauku eksporta kluba lekcija un tiks demonstrēti “Sēlijas prasmju muzeja” video par senajām sēļu amatu prasmēm. Tirgoties gribētājiem pieteikties pie novada lauku attīstības konsultantes, tel. 26312414.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv