Daily Archives: 18/12/2017Apvienotā komiteju sēde

Download PDF

21.12.2017. plkst.: 9:30 –  Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī notiks apvienotā komiteju sēde

Darba kārtība

Svētku laikā būs izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu

Download PDF

Sakarā ar Ziemassvētku un Jaunā gada svinībām laika posmā no 2017. gada 23. līdz 27. decembrim un no 31. decembra līdz 2018. gada 2. janvārim gaidāmas izmaiņas kopumā vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu. Daļā maršrutu tiks atklāti papildu reisi vai, tieši otrādi, samazināts to skaits. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas reģionālajā maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar pasažieru pārvadātāju.

Novada uzņēmēju un lauksaimnieku Ziemassvētku balle

Download PDF

Tradicionāli nedēļu pirms Ziemassvētkiem uz savu balli pulcējas Jēkabpils novada uzņēmēji un lauksaimnieki. Šoreiz kuplo dalībnieku pulku uzņēma Leimaņu Tautas nams.

Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža

Download PDF

12. decembrī uz savu 7. kontaktbiržu Jelgavā pulcējās Zemgales reģiona amatnieki un mājražotāji. Jēkabpils novadu tajā pārstāvēja Baiba Čākure ar saviem sapņu un laimes ķērājiem, Santa Nagle – ar mīļlietām bērniem un miega sedziņām, kā arī biedrība ,,Ūdenszīmes”, – ar stikla rotām, koka rotājumiem un dekoriem. Pirmssvētku laikā aizņemtās biedrības meitenes aizstāja Dzidra Nartiša.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv