Daily Archives: 13/12/2017Ziemassvētki ir ceļā…

Download PDF

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, otrās adventes priekšvakarā Rubenes pagastā laukumā pie veikala “Rubeņi” tika iedegta pagasta svētku egle.

Rubeņu VPVKAC jaunākais, bet nebūt ne vājākais

Download PDF

Lai gan Jēkabpils novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Rubeņos (turpmāk – VPVKAC Rubeņi) ir atvērts tikai nepilnus 2 mēnešus, vidējais mēnesī apkalpoto klientu skaits nav starp zemākajiem rādītājiem šajā ceturksnī, liecina jaunākie Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) apkopotie dati.

Nāc uz Ziemassvētku sarīkojumiem Kalna pagastā!

Download PDF
Spied uz attēliem, lai skatītu tos lielākus!

23. decembrī plkst. 10:30 Kalna pagasta kultūras namā Sniegavīrs kopā ar Ziemassvētku vecīti gaidīs Kalna pagasta pirmsskolas vecuma bērnus kultūras namā pie Ziemassvētku eglītes. Ieeja ar ielūgumiem.

Jēkabpils novada skolēni iepazīst zinātnieku darbu

Download PDF

8. decembrī, Ābeļu pamatskolā, projekta Nr.8.3.5./16/I/011 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, tikās Zasas vidusskolas, Ābeļu pamatskolas, Dignājas pamatskolas un Dunavas pamatskolas 3. līdz 6. klašu skolēni, lai pavadītu pēcpusdienu zinātniskā gaisotnē un uzzinātu sīkāk par zinātnieku/pētnieku profesiju.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv