Daily Archives: 11/12/2017Starpnovadu amatierteātru skate

Download PDF

Titulbildē: “Tēva meitas” – Rubeņu teātris

Šogad skatei bija pieteikušies 13 amatierteātri no visiem pieciem novadiem – Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes. Skate notika 2 dienas – 30. novembrī un 2. decembrī Salas kultūras namā. Skati rīkoja Jēkabpils novada izglītības un kultūras pārvalde sadarbībā ar Salas novada Salas kultūras namu.

Pasākumi Jēkabpils novadā šonedēļ (11. – 17. decembris)

Download PDF

Lekcija par psihisko veselību un demenci „Mežvijās”

Download PDF

24. novembrī sociālās aprūpes namā „Mežvijas” Leimaņu pagastā norisinājās lekcija par psihiskās veselības saglabāšanu un demenci pieaugušajiem, pasākums tika īstenots projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Lekcija par uzturu Dunavā

Download PDF

10. novembrī Dunavas pagastā norisinājās lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem, kas bija noslēdzošais šī gada pasākums par veselīga uztura nozīmi projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Lekcijas par reproduktīvo veselību

Download PDF

Novembrī Zasas pagastā norisinājās 3 lekcija par reproduktīvās un seksuālās veselības nozīmi, pasākums tika realizēts projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Lekcijas par sirds un asinsvadu slimību profilaksi

Download PDF

Novembrī Jēkabpils novadā norisinājās lekcijas par sirds un asinsvadu slimību profilaksi Zasas vidusskolā un Dignājas sabiedriskajā centrā, lekcijas tika īstenotas projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

LAD aicina bērnus un jauniešus piedalīties “Piens un augļi skolai” konkursā

Download PDF

Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija aicina Latvijas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un 1. – 9. klašu skolēnus piedalīties programmas “Piens un augļi skolai” konkursā. Konkursa ietvaros bērni un skolēni tiek aicināti apkopot pieredzes stāstus par to, kā Latvijas izglītības iestādēs tiek īstenota programma “Piens un augļi skolai”. Konkurss noritēs no 2017. gada 11. decembra līdz 2018. gada 28. februārim.

Bērnus un jauniešu LAD aicina atbildēt, piemēram, uz jautājumu: Kā bērnudārzā vai skolā dzer pienu un ēd augļus un dārzeņus? Vai un kāpēc bērniem un jauniešiem patīk šī programma?

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv