Daily Archives: 07/12/201713. decembrī radošā darbnīca Dignājā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

13. decembrī plkst. 15:00 Dignājas sabiedriskajā centrā radošā darbnīca: gatavosim eglīšu rotājumus, cepsim piparkūkas, skatīsimies Ziemassvētku filmas un pārrunāsim nākošā gada plānu. Aicina Jēkabpils novada jaunieši! Vairāk informācijas: Jurgita (tel. 27620204), Linda, Solvita.

„LP Sēlija” uzsāk ERASMUS+ programmas projekta „Seko stāstam” īstenošanu

Download PDF
Biedrības „LP Sēlija” darbības pamatmērķis ir lauku cilvēku aktivizēšana un viņu iesaistīšana savas dzīves kvalitātes uzlabošanā, izmantojot LEADER programmas finansiālā atbalsta iespējas.

Jēkabpils novada skolēni Zasā tiekas ar izaugsmes treneriem

Download PDF

30. novembrī Zasas vidusskolā Eiropas Savienības fonda projekta Nr.8.3.5./16/I/011 ‘’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs’’ ietvaros norisinājās pasākums “Savas dzīves kapteinis”. Pasākumā tikās četru novada skolu audzēkņi no Zasas vidusskolas, Dignājas, Dunavas un Ābeļu pamatskolām, kopā 29 astoto, devīto un desmito klašu skolēni.

Aicina jauniešus piedalīties diskusijā “Kafija ar politiķiem”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

14. decembrī, Zasas kultūras namā, plkst. 15:00 norisināsies diskusija “Kafija ar politiķiem”.

Uz diskusiju “Kafija ar politiķiem” ir aicināti Jēkabpils novada jaunieši, pašvaldības speciālisti un Jēkabpils novada pašvaldības deputāti. Tikšanās mērķis ir veidot jauniešu, deputātu un pašvaldības speciālistu dialogu, lai veidotu vietējo sadarbības tīklu, jauniešu aktivitātes un iniciatīvu atbalsta veicināšanai.

Uzsākts projekts par atbalstu izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2017. gada 27.oktobrī noslēdza sadarbības līgumu ar Valsts izglītības satura centru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanu līdz 2019. gada 31.augustam. Plānotais īstenojamo projekta darbību kopējais finansējums – 24223.78 eiro.

Neapdomība ir viens no galvenajiem iemesliem cilvēku bojāejai ugunsgrēkos

Download PDF

Analizējot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) aizvadīto mēnešu statistiku par ugunsgrēkos cietušajiem un bojāgājušajiem cilvēkiem, var secināt, ka teju visi gadījumi ir saistīti tieši ar neuzmanīgu rīcību ar uguni – nezināšana, neuzmanība, neapdomīga rīcība vai pārgalvība noved pie traģiskiem ugunsgrēkiem. VUGD norāda, ka lielu daļu traģisko nelaimju varēja novērst, ja vien tiktu ievērotas ugunsdrošības prasības.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv