Daily Archives: 09/11/2017Download PDF
Jēkabpils novada jauniešu aktivitātes oktobrī
Oktobris Jēkabpils novada jauniešiem ir bijis darbīgs mēnesis. Esam bijuši gan aktīvi pasākumu apmeklētāji, gan paši organizējuši savas aktivitātes.

Download PDF

Ir izstāstīts kārtējais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”. Tas notika 2. novembrī mājīgajā Bērnu un jauniešu centrā. Šogad ap teiksmaino ķēniņa krēslu pulcējās stāstnieki no Jēkabpils, Ābeļu, Dignājas un Krustpils pamatskolām, kopumā 17.

Pepija Garzeķe ielūdz uz dzimšanas dienu!

Download PDF

Pepija Garzeķe aicina uz savu dzimšanas dienas ballīti, kura notiks 16. novembrī plkst. 16:00 Dignājas bibliotēkā.

Pepija savā dzimšanas dienā ļoti vēlētos saņemt bērnu zīmētos apsveikumus!

Pepija Garzeķe ir neparasta meitene. Viņa ir sirsnīga un mīļa, viņa ir kareivīga un pašpārliecināta. Viņa ir skumja. Viņa ir vientuļa. Viņas ģimene ir viņai tuvās lietas – rotaļlietas un viņas stāsts par māmiņu Eņģeli

11. novembra sarīkojums Leimaņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. novembrī plkst. 19:00 Leimaņu Tautas namā atzīmēsim LĀČPLĒŠA DIENU: pieminēsim Latviešu karavīrus, rakstīsim savu vēstījumu Tautas Saimes grāmatā, godināsim Leimaņu pagasta ļaudis un atklāsim izstādi “Leimaņu pagasta skolu vēsture” – par izglītības pirmsākumiem un attīstību Leimaņu pagastā no 1836. gada un visu šī pagasta skolu vēsturi.

G.Audzītis

13. novembrī lekcijas Zasā

Download PDF

13. novembrī Zasā lekcijas par seksuālo un reproduktīvo veselību: skolēniem plkst. 14:20 Zasas vidusskolā, pieaugušajiem plkst. 17:00 ēkā “Ambulance-aptieka”. Lekcijas sniegs ģimenes ārsts, seksologs un praktizējošs psihoterapeits Dr. Antolijs Požarskis.

B.Čākure

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv