Daily Archives: 01/11/2017Download PDF

Plašāka informācija sekos.

Lekcija par sirds un asinsvadu profilaksi pieaugušajiem

Download PDF
20. oktobrī projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Kalna pagasta kultūras namā, Dubultos norisinājās pirmā no 3 lekcijām par sirds un asinsvadu slimību profilaksi.

Noslēdzies 2 lekciju cikls par onkoloģijas profilaksi pieaugušajiem

Download PDF
3. oktobrī projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Dunavas kultūras namā, Dunavas pagastā noslēdzās 2 lekciju cikls par onkoloģijas profilaksi pieaugušajiem.

Jēkabpils novada tradicionālais galda spēļu turnīrs Rubeņos

Download PDF
21. oktobra saulainā sestdienas dienā Rubeņos tikās mūsu, kā arī viesu novadu un pilsētu galda spēļu entuziasti. Šogad sacensības notika piecās disciplīnās – galda teniss, novuss, šautriņas, šahs un dambrete, kur piedalījās gan vīrieši, gan daiļā dzimuma pārstāves.

Lauku atbalsta dienests apstiprinājis triju Sēlijas Lauku partnerību sadarbības projektu “Sēlijas Salas”

Download PDF

Jau šā gada beigās tiek uzsākts īstenot Lauku partnerības “Sēlija”, Aizkraukles rajona partnerības un Daugavpils un Ilūkstes novadu lauku partnerības “Kaimiņi” starpteritoriālās sadarbības projekts „„Sēlijas salas” – tematiskais tūrisms mazajās lauku apdzīvotajās vietās kā ekonomiskās un sociālās izaugsmes veicinātājs Sēlijā”, akronīms „Sēlijas Salas”.

1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem

Download PDF

Labklājības ministrijas iniciētā projekta „Maziem mirkļiem ir liela nozīme” ietvaros izstrādāts e-buklets, kurā apkopotas 1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem.  Šo materiālu var brīvi lejupielādēt saitē https://goo.gl/quz9k4 vai apskatīt augstāk šajā rakstā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv