Monthly Archives: November 2017Kaldabruņā iemirdzas Ziemassvētku noskaņa

Download PDF
Zinātāji jau ir pieraduši pie tā, ka līdz ar pirmo Adventes nedēļu Kaldabruņas skolā sākas Ziemassvētku tirdziņš un pasākumi. Šis gads gan atšķiras no iepriekšējiem, un tā tam arī jābūt. Galvenais jaunums – šogad ir uzsākusi darboties mūsu “Gaismas koka darbnīca”, un tas nozīmē virkni jaunu iespēju gan fantāzijai, gan čaklām rokām.

Noslēdzies biedrības “Street Warriors Zasa” projekts

Download PDF

Noslēdzies biedrības “Street Warriors Zasa” projekts, “Ielu vingrošanas konstrukciju un komandas tērpu iegāde”, kurš tika realizēt Jēkabpils novada NVO iniciatīvu konkursa ietvaros.

Ābeļu pamatskolas iesaistīšanās Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) un poļu biedrības “Rodacy”projektā

Download PDF
Ābeļu pamatskolas skolēni šogad piedalījās Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) un Jēkabpils pašvaldības līdzfinansētā jauniešu sabiedrības projektā “Piederībasiedvesma Latvijas valstij Ita Kozakēviča”, kurš ilga no 2017. gada 5. jūnija līdz 2017. gada 15. oktobrim.

16. decembrī plkst. 12.00 Viesītes novada Elkšņos grāmatas „Tēva skola” atvēršana

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Mirdzas Lazdiņas grāmata „Tēva skola” ir  dokumentu, fotogrāfiju, laikabiedru atmiņu apkopojums par skolas vēsturi Elkšņu pagastā no 19.gs. sākuma līdz 20.gs.vidum. Kā spilgtākais notikums šajā laika posmā ir tagadējās skolas ēkas uzcelšana un iesvētīšana 1937.gadā,  kad par skolas pārzini strādāja  Latvijas brīvības cīņu dalībnieks Kārlis Lazdiņš (1898-1955). Par nopelniem izglītības un kultūras  veicināšanā  viņš 1936.g.apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni. Viņa meita Mirdza Lazdiņa (dz.1933.g., dzīvo Rites pag.Dzirnupēs) skolas ēkā uzaugusi un guvusi pirmo izglītību, visu mūžu nerimstoši vākusi materiālus par tās skolotājiem, skolēniem, darbiniekiem un notikumiem.

Izglītības pasākumu plāns decembrim

Download PDF

Ar plānu variet iepazīties šeit!

 

Zasas pagastā ģimenes ārstu maiņa

Download PDF

No 2017. gada 1. decembra tiek pārtrauktas līgumattiecības ar ģimenes ārsti Gunu Zineri un pie ārstes reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. Tie atreģistrētie pacienti, kuru dzīvesvieta ir ārstes darbības pamatteritorijā – Zasas pagastā, tiks pārreģistrēti pie ģimenes ārstes Baibas Bērziņas, kura pārņems ģimenes ārstes Gunas Zineres darbības pamatteritoriju.

“Baltais Ceļš” | novembris 2017

Download PDF
Spied uz attēla, lai lasītu!

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas izdevuma “Baltais Ceļš” novembra numurs.

Pasākumi Jēkabpils novadā šonedēļ (27. novembris – 3. decembris)

Download PDF

Aicina vardarbībā cietušos iedzīvotājus saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas

Download PDF

Lai palīdzētu iedzīvotājiem izprast, kā rīkoties ar vardarbību saistītā situācijā un sniegtu juridisku atbalstu, šī gada 29. novembrī notiks akcija “Pajautā juristam”. Akcijas ietvaros interesentiem, zvanot uz noziegumos cietušo atbalsta tālruni 116006, būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas no augsti kvalificētiem juristiem.

Konsultēties ar juristiem varēs par šādām tēmām:

  • vardarbība ģimenē – cietušā tiesības, aizsardzība, palīdzības saņemšanas iespējas, rīcība;
  • pagaidu aizsardzības pret vardarbību nodrošināšana vardarbībā cietušām personām tiesā un ar policijas starpniecību;
  • ģimenes tiesību jautājumi – laulības šķiršana, bērnu aprūpes, aizgādības un saskarsmes tiesības, uzturlīdzekļi, ģimenes maksātnespēja un tās risināšanas iespējas.

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv