Daily Archives: 20/10/2017Jēkabpils novada Leimaņu pagastā maina pasta nodaļas darbības modeli

Download PDF

Pagastu_skate_Leimani_13.07.2017 (8)Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Jēkabpils novada Leimaņu pagastā no 2017. gada 17. novembra tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Leimaņu pagastā pasta pakalpojumi katru darbdienu tiks nodrošināti līdzšinējā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā Pagasta māja katru darbdienu no plkst. 14 līdz 15. Iedzīvotāji saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdz šim, vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie  pastnieka savā dzīvesvietā.

26.oktobrī Lauku Eksporta klubu tikšanās un LEADER seminārs projektu potenciālajiem iesniedzējiem Kaldabruņā

Download PDF

„Lauku partnerība „Sēlija”” aicina uz semināru LEADER programmas ietvaros – „Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšana izmantojot interneta tirdzniecības iespējas. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”.Seminārs būs vienlaikus arī Lauku Eksporta klubu tikšanās reize.

Oktobra mēnesī aicinām visus interesentus ceturtdien, 26. oktobrī plkst. 11.00 Kaldabruņas skolā-Pļavas muzejā-biedrībā “Ūdenszīmes” ( Kaldabruņa, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads). Savā pieredzē un ar saistošu informāciju dalīsies lektori:

Iespēja nodarbinātām personām pilnveidot profesionālo kompetenci

Download PDF

5. oktobrī sākās pirmā pieteikšanās kārta mācībām vērienīgā Eiropas Sociāla fonda (ESF) projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un  konkurētspēju. Mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts. Apmācību dalībnieks sedz 10% no mācību maksas. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas. Pieteikties mācībām var līdz 6.novembrim.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv