Daily Archives: 10/10/2017Aicina pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2017”

Download PDF

5. decembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena. Aicinām Latvijas iedzīvotājus  un organizācijas pieteikt pretendentus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2017”, kas 2. decembrī norisināsies Rīgā. Pieteikt var brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2016. gada 1.novembra līdz 2017. gada 31.oktobrim, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan  organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā. Latvijā godināšana notiks jau ceturto gadu.

Pasākumi Jēkabpils novadā šonedēļ (9. – 15. oktobris)

Download PDF

Senioru svētki Miķeļdienas noskaņā

Download PDF
Vēja spārniem aiztraucies vēl viens gads. Gadiem ritot, ar to laiku ir pavisam dīvaini – tas var skriet arvien ātrāk, ka cilvēks nespēj to panākt vai arī tā lēni, lēni velkas. Liekas, ka pavisam nesen nosvinējām Jāņa dienu, bet nu jau nemanot – Miķeļdiena.

13. oktobrī Jēkabpils novada pašdarbības kolektīvu PATEICĪBAS VAKARS Dubultos

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

13. oktobrī plkst. 20:00 Kalna pagasta kultūras namā Jēkabpils novada pašdarbības kolektīvu PATEICĪBAS VAKARS rudenīgās noskaņās. Vakaru vadīs Ainārs Ašaks, uzstāsies radošā apvienība krelles. Būs arī uguns šovs.

S.Vecumniece

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv