Daily Archives: 03/10/2017Tiks atvērts Jēkabpils novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Rubeņos

Download PDF

Ar 2017. gada 4. oktobri Rubenes pagasta pārvaldes telpās tiks atvērts Jēkabpils novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs. Atklāšana plkst. 11:00.

Norisinājušies 3 sporta pasākumi iedzīvotājiem

Download PDF

Pagājušajā nedēļā Jēkabpils novadā norisinājās Eiropas sporta nedēļa, kurā iedzīvotājiem bija iespējams bez maksas piedalīties dažādās veselību veicinošās aktivitātēs. Pasākumi tika realizēt projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Aizvadīti 3 pasākumi: Nūjošanas iepazīšanās nodarbība un nūjošanas festivāls Zasas parka teritorijā, veselības takas pasākums Dignājā, kā arī mācījāmies kā pareizi izmantot āra trenažierus un veicām fiziskas aktivitātes svaigā gaisā Dunavā.

Jēkabpils novada atklātais “Futbola kauss” Dignājā

Download PDF
30. septembrī (2017) Dignājā tika svinēti futbola svētki, kas bija arī noslēdzošais Eiropas sporta nedēļas pasākums Jēkabpils novadā. Šogad futbola kausā piedalījās 8 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās, un labākās 2 cīnījās tālāk ceturtdaļfinālā.

Makšķerēšanas sacensības “Jēkabpils novada Līdaka 2017”

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar makšķernieku klubu „Bancāns” šogad organizēja 3 posmu sacensības, kas kopumā pulcēja vairāk kā 70 dalībniekus ne vien no mūsu, bet arī no tuvākiem un tālākiem novadiem un pilsētām. Pasākumi norisinājās Priekulāna un Klaucāna ezeros, un beidzamais posms Daugavas upē Dunavas pagastā. Paldies Dunavas pagasta pārvaldniekam ar komandu, kā arī Priekulāna ezera atpūtas vietas īpašniekiem par viesmīlību.

Zasas vidusskolēni piedalās Rudens krosā

Download PDF
Ceturtdien, 29. septembrī, Zasas vidusskolas skolēni piedalījās Rudens krosā Jēkabpils Mežaparkā. Sacensībās kopumā startēja vairāk nekā 300 dalībnieki piecās vecuma grupās.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv