Daily Archives: 02/10/2017Pasākumi Jēkabpils novadā šonedēļ (2. – 8. oktobris)

Download PDF

Līdz oktobra vidum izvēlies savus Zemgales izcilāko ainavu 10 dārgumus!

Download PDF

Vēl tikai līdz 15. oktobrim turpināsies Latvijas iedzīvotāju interaktīvā balsošana par 10 izcilākajām ainavām katrā no pieciem plānošanas reģioniem. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) organizētajā aktivitātē “Dāvana Latvijai – elektroniska ainavu krātuve “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt “” pavisam pieteiktas aptuveni 950 ainavas, bet 243 no tām izvirzītas balsošanai interneta vietnē www.ainavudargumi.lv .

Pie sociālā aprūpes nama “Mežvijas” top labiekārtota teritorija

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība turpina īstenot būvdarbus teritorijā pie sociālā aprūpes nama “Mežvijas” Mežgales ciemā Leimaņu pagastā, kur tiks izveidota labiekārtota teritorija ar nomainītu laukuma segumu, izbūvētu nojumi ar āra kamīnu, iegādātām ārtelpas spēlēm, izvietotiem labiekārtojuma elementiem, novietotu soliņu ar velopedāļiem un ierīkotiem apstādījumiem.

Realizēti projekti pašvaldības ceļu pārbūvei Kalna, Zasas un Dunavas pagastos

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība ir īstenojusi trīs projektus pašvaldības ceļu pārbūvei, kuri tika iesniegti Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstam Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”. Pasākuma mērķis – atbalstīt investīcijas publiskās ceļu infrastruktūras kvalitātes uzlabošanai lauku teritorijās, lai veicinātu uzņēmējdarbību un saglabātu apdzīvotību.

Turpinās būvdarbi Ābeļu pagastā pie Jāņa Akuratera daiļrades takas izveides

Download PDF

zemlad1

Jēkabpils novada Ābeļu pagastā intensīvi turpinās būvdarbi literāta Jāņa Akuratera daiļrades takas izveidei, kuru rezultātā tiks izveidota izzinoša pastaigu taka ar uzstādītiem āra informācijas stendiem, prožektoriem ar saules baterijām, atkritumu urnām un iesētu zālienu. Darbi tiek veikti projekta Nr. 17-05-AL24-A019.2204-000004 “Literāta Jāņa Akuratera daiļrades takas izveide Jēkabpils novada Ābeļu pagastā” ietvaros, kura mērķis ir izveidot un labiekārtot J.Akuratera kā literāta, aktīvas, daudzpusīgas personības daiļrades taku Ābeļu pagasta Brodu ciemā, izmantojot inovatīvus un videi draudzīgus risinājumus.

ES māja izsludina konkursu jauniešiem dalībai PRAKSES KALVĒ 2017

Download PDF

Eiropas Savienības māja izsludina pieteikšanos izaugsmes nodarbību ciklam “Prakses kalve 2017”. Aktīvi un zinātkāri jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties līdz 22. oktobrim.

Konkursa kārtībā tiks izvēlēti 25 mērķtiecīgākie un motivētākie jaunieši, kuriem četrus mēnešus (no šī gada novembra līdz 2018. gada februāra beigām) katru nedēļu būs iespēja apmeklēt augstvērtīgas nodarbības. Jauniešiem varēs izprast kritiskās domāšanas un argumentācijas būtību, attīstīt spontanitāti un radošumu, līdera dotības, prasmi pārliecinoši uzstāties auditorijas priekšā un sadarboties komandā, izzināt lietišķo etiķeti, kā arī uzlabot mediju pratību.

No 1. oktobra var pieteikties nodokļu atbalsta pasākumam

Download PDF

Fiziskām personām

Juridiskām personām

Juridiskām personām

 

Spied uz attēliem, lai skatītu tos lielākus!

Ikviens, kam izveidojies nodokļu parāds, no 2017. gada 1. oktobra līdz 2018. gada 2. janvārim var Valsts ieņēmumu dienestā pieteikties nodokļu atbalsta pasākumam. Tā ietvaros, samaksājot nodokļu pamatparādu, tiek dzēstas nokavējuma un soda naudas. Atbalsta pasākumam var pieteikties gan privātpersonas, gan komersanti, aizpildot īpaši tam paredzētu iesniegumu. Nodokļu atbalsta pasākums attiecas uz visiem nodokļu veidiem, izņemot nekustamā īpašuma nodokli un solidaritātes nodokli, neatkarīgi no tā, par cik senu laika posmu nodokļu parāds izveidojies.

Aicina biedrības uz radošo semināru un koncertu Kaldabruņā!

Download PDF
Augšzemes lauku NVO apvienība aicina:
Piektdien, 6. oktobrī, Kaldabruņas skolā
DIENA DOMĀM UN DARBĪBAI.

Norises plāns.

Seminārs meža un aizaugušo zemju īpašniekiem

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2017. gada 3. oktobrī 10:00 – 13:00 visi interesenti aicināti piedalīties BEZMAKSAS seminārā Biržu tautas namā, Biržu ielā 11, Biržos, Salas pagastā, Salas novadā “Jaunākais par ES atbalstu meža un aizaugušo zemju īpašniekiem”.

Izglītības pasākumu plāns oktobrim

Download PDF

Ar plānu variet iepazīties šeit!

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv