Monthly Archives: October 2017Folkloras kopai “Dignōjīši” jau 10 gadus “Pī Daugavas loba dzeive”

Download PDF
Brīvdienas pagājušas, un ir iesākusies jauna darba nedēļa ar ikdienas rūpēm un ierasto dienas ritējumu. Tomēr domas un sirds joprojām grib atgriezties sestdienā, 28. oktobrī, kad mēs – folkloras kopa “Dignōjīši” – Dignājas pamatskolā svinējām 10 gadu jubileju ar koncertu “Pī Daugavas loba dzeive”.

Sveicam jubilejā!

Download PDF

IMG-20171030-WA0001-1Zelta rudens zelta lapas bārsta,
Zelta mūžs ar darbu vainagots.
Visiem mums no jūsu dzīves pūra
Ir pa riekšaviņai dots.

/J. Silazars/

Sveicam ilggadējo Rubeņu pamatskolas skolotāju Zentu Pavlovsku 90. gadu  jubilejā!

  Sveic Rubenes pagasta pārvalde, sociālais dienests, bijušie darba biedri un audzēkņi

Labiekārtota sociālās aprūpes nama “Mežvijas” teritorija

Download PDF


Īstenojot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstītu un Jēkabpils novada pašvaldības līdzfinansētu projektu, labiekārtota teritorija pie sociālās aprūpes nama “Mežvijas”, kas atrodas Leimaņu pagasta Mežgalē. Projekts īstenots, lai aprūpes nama iemītnieki varētu pavadīt brīvo laiku sakoptā vidē, stiprināt veselību un vasaras sezonā organizēt dažādas aktivitātes ārpus telpām.

Tiesībsarga aptauja par cilvēka ķermeņa, orgānu un audu izmantošanu medicīnā

Download PDF

Tiesībsargs izstrādājis aptauju, kuras mērķis ir noskaidrot pilngadīgo Latvijas iedzīvotāju zināšanas par cilvēka ķermeņa, audu un orgānu ziedošanu medicīnas vajadzībām pēc cilvēka nāves. Aptaujā iegūtie rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā, lai pilnveidotu valstī spēkā esošo likumdošanu. Aptauja ir anonīma, un tās aizpildīšana aizņems apmēram 5 minūtes.

Aptauja: http://ej.uz/organimedicina

17. novembrī Kalna pagasta kultūras namā Jēkabpils novada svinīgs sarīkojums veltīts Latvijas proklamēšanas dienai

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

17. novembrī plkst. 19:00 Kalna pagasta kultūras namā Jēkabpils novada svinīgs sarīkojums veltīts Latvijas proklamēšanas dienai “No četriem novadiem austs “. Programmā: Jēkabpils novada Goda rakstu pasniegšana, svētku koncerts.

Plkst. 22:00 Svētku balle. Spēlē grupa “Kamēr jauni”. Ieeja brīva.

Sandra Vecumniece

11. novembrī Kalna pagasta Doktorātā pasākums, veltīts Lāčplēša dienai “Gaisma Latvijai”

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. novembrī Kalna pagasta “Dūjās” pasākums, veltīts Lāčplēša dienai “Gaisma Latvijai”. Programmā: plkst. 16:00 Brāļu Aigara un Ata Noviku koncerts, plkst. 17:00 lāpu gājiens no Dūjām uz A.Grīna piemiņas vietu (aicinām ikvienu pievienoties Gaismas ceļam ar savu lāpu vai svecīti); plkst. 17:20 pie Doktorāta iedegsim svecītes Latvijas saulei (ikviens iedzīvotājs aicināts ielikt svecīti Latvijas kontūrā). Būs arī Lāčplēša dienas zupa.
Aicinām iedzīvotājus iedegt pa sveču liesmiņai māju logos!

Sandra Vecumniece

UNESCO nedēļa Ābeļu pamatskolā

Download PDF

Pasaules lielāka mācību stunda

Oktobra mēnesis Ābeļu pamatskolā pagāja garšu, smaržu, recepšu un ēdienu zīmē. Nedēļā no 9. – 15. oktobrim skolēni meklēja un aprakstīja senas un ne tik senas, tradicionālas un interesantas receptes. Iztaujāja savas mammas un vecmammas par ģimenes tradicionālajām receptēm un izlēma, ko paši gatavos nākošajā nedēļā.

Aicina uz Vārzgūnes ezera izpētes rezultātu apspriešanu

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība kopīgi ar Vides risinājumu institūta darbiniekiem aicina uz Vārzgūnes ezera izpētes rezultātu apspriešanu, ceturtdien, 9. novembrī plkst. 17:30 Jēkabpils novada pašvaldības administrācijas sēžu zālē, Rīgas iela 150a, Jēkabpils.
Aicināti piedalīties ir visi interesenti, īpaši dārzkopības sabiedrības “Vārzgūne” zemju īpašnieki.

Sīkāka informācija pie teritoriālās plānošanas speciālistes Dzidras Nartišas, tel. 28698128

Nekustamā īpašuma izīrētāji nodokļus arī turpmāk varēs maksāt izmantojot vienkāršoto nodokļu nomaksas režīmu

Download PDF

2018. gadā pamatnosacījumi nekustamā īpašuma izīrēšanai paliek nemainīgi. Arī nākamgad iedzīvotāji, kuri gūst ienākumus izīrējot vai iznomājot sev piederošu nekustamo īpašumu, joprojām varēs nomaksāt nodokļus izmantojot vienkāršoto nodokļu nomaksas režīmu – nereģistrējot saimniecisko darbību. Savukārt, tie, kuri izvēlēsies reģistrēt saimniecisko darbību, tāpat kā līdz šim varēs izvēlēties sev izdevīgāko nodokļu nomaksas režīmu.

19. novembrī sacensības “Uz divu sezonu robežas” Ābeļu pagastā

Download PDF

OSK “Sēlijas mežs” un Jēkabpils novada pašvaldība aicina 19. novembrī “Uz divu sezonu robežas” sacensībām. Starts plkst. 12:00. Sacensību centrs: Ābeļu pamatskola, Jēkabpils novads.

NOLIKUMS

Baiba Čākure

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv