Daily Archives: 11/09/2017euSPORTA NED2017

Arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība piedalās Eiropas sporta nedēļā, kad ikviens iedzīvotājs tiek aicināts iesaistīties savas veselības uzlabošanā – esot aktīvam. Nekad nav par vēlu, lai iemācītos kādu jaunu sporta veidu vai atsāktu fiziskās aktivitātes. Šogad tiks rīkoti 3 pasākumi:

28.septembrī Dignājas pamatskolas sporta laukumā “Veselības takas pasākums visai ģimenei”, kad sadarbībā ar fizioterapeiti mācīsimies noteikt pareizu slodzi, kā arī iesildīties un atsildīties pēc fiziskajām aktivitātēm. Veselības takā mācīsimies pareizi izmantot āra trenažierus, veiksim trasi skrienot, nūjojot vai ejot, kā arī mācīsimies noturēt līdzsvaru “Meža kaķī”.

29. septembrī Dunavas pamatskolas sporta laukumā visi laipni aicināti uz “Vingrošanas treniņu ārpus telpām”, mācīsimies pareizi izmantot āra trenažierus un noteikt veselīgu slodzi. Šajos pasākumos sporta inventārs tiks nodrošināts. Pasākumi ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

Savukārt Eiropas sporta nedēļu noslēgs Futbola turnīrs 30.septembrī Dignājas sporta laukumā. Turnīrā var piedalīties vīriešu komandas bez vecuma ierobežojuma.

Lai piedalītos futbola turnīrā līdz 29.septembrim ir iepriekš jāpiesakās sūtot pieteikumu uz
baiba.cakure@jekabpilsnovads vai
zvanot uz tālr.28677242

OLIMPISKĀ DIENA 2017

od

22.septembrī visā Latvijā norisināsies “Olimpiskā diena 2017”, kurā piedalīsies arī Jēkabpils novada skolas.

Plašāka informācija – http://olimpiade.lv/lv/olimpiska-diena/olimpiska-diena-2017/jaunumi

 

Biedrības Lauku partnerība „Sēlija” paziņojums

Biedrība Lauku partnerība „Sēlija”  izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 3.kārtu Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam 19.2.pasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai.

Vairāk informācijas šeit!

 

Ceturtdienas vakarā, 14.septembrī, plkst. 19.00, Rūmē – “Dzirdi Balsis ar Kārli Kazāku”!

kazaks_afisa

Vairāk informācijas šeit!

Aicinām uz bagātu nedēļas nogali Sēlijā – Kaldabruņā!

Aicinām uz bagātu nedēļas nogali Sēlijā – Kaldabruņā!

SESTDIEN, 16. SEPTEMBRĪ PL. 14:00 KALDABRUŅAS SKOLĀ DZEJAS UN MŪZIKAS PASĀKUMS “ATRASTIES/ IERASTIES ATSPULGOS”.

SVĒTDIEN, 17. SEPTEMBRĪ, PL. 15:00 ČERVONKAS BAZNĪCĀ MĀKSLAS MUZEJA “RĪGAS BIRŽA” VĪRU KORA KONCERTS “PIE PĀRMAIŅU DURVĪM”.

225_l_Cervonkas_koncerts (1)

Tiek izsludināts konkurss “Latvijas lauki gadsimtu griežos”

Biedrība „Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Latvijas Avīzi un portālu Laukos.lv, godinot Latvijas simtgadi, izsludina fotogrāfiju un zīmējumu/gleznojumu konkursu „Latvijas lauki gadsimtu griežos” un aicina tajā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv