Daily Archives: 29/08/2017Jaunjelgavā aizvadīta III Sēlijas novadu jauniešu diena

Download PDF
18. augustā Jaunjelgavā norisinājās jau III Sēlijas novadu jauniešu dienas “Dzimis Sēlijā”. Pasākuma mērķis bija turpināt veidot sadarbību starp Sēlijas novadiem jaunatnes darba jomā, kā arī veidot kopīgas tradīcijas un veicināt jauniešu līdzdalību.

Jēkabpils novada pārstāvji dodas pieredzes apmaiņas brauciens uz Zarasai novada pašvaldību

Download PDF

Projekta Nr. DCI-NSAED/2014/338-493 “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros, 17. augustā tika organizēts pieredzes apmaiņas brauciens uz Zarasai rajona pašvaldību, Lietuvā. Brauciena mērķis bija stiprināt Jēkabpils novada pašvaldības, NVO sektora un jauniešu sadarbību ar Zarasai rajona pašvaldību un veicināt pieredzes apmaiņu vides izglītības jautājumos.

Jēkabpils novada svētki Zasā (FOTO, VIDEO)

Download PDF

25. un 26. augustā (2017) Zasā tika svinēti Jēkabpils novada svētki.

Ar foto galeriju no sarīkojuma 1. dienas var iepazīties šeit >>

Jēkabpils novada pašvaldība paraksta sadarbības līgumu

Download PDF

sadarbJēkabpils novada pašvaldība saņēma uzaicinājumu no Zarasai rajona pašvaldības Lietuvā piedalīties Zarasai pilsētas 511 gadadienas svētkos šī gada 12. augustā, kuru ietvaros tika plānots parakstīt sadarbības līgumu starp pašvaldībām. Jēkabpils novada pašvaldību vizītē pārstāvēja domes priekšsēdētājs Aivars Vanags, izpilddirektors Jānis Subatiņš un jaunatnes lietu speciāliste Jurgita Bareika.

Laimes atslēdziņa – stipra ģimene

Download PDF

Stipru, veselīgu ģimeni var nosaukt par veiksmes atslēgu. Ģimeniskās vērtības gadsimtiem ir stāvējušas neapgāžamas, stipras kā klints. Ģimene ir vērtība, par to šaubu nav. Lai izceltu Jēkabpils novada Stiprās ģimenes no ikdienas steigas un rūpēm, tās tika aicinātas uz Stipro ģimeņu pasākumu 2016. gada 5. novembrī Leimaņu tautas namā, lai godinātu viņus 25.,30.,40. kāzu jubilejā.

Šogad Sudraba kāzas (25 gadu kāzu jubileju) svin Lolita un Guntis Matuseviči, Ingrīda un Guntars Irbes, Dace un Guntis Cankaļi, Anita un Ivars Minkeviči, Mārīte un Aigars Pērkoni un Dzintra un Aivars Austrumi. Pērļu kāzās (30 gadu kāzu jubileju) tika apsveikti Ingrīda un Varis Buculāni, Maija un Valdis Lapiņi. Savukārt, Rubīna kāzu (40 gadu kāzu jubileju) svinēja Ināra un Ivars Preitāgi. Dzīvē un ikdienā tā ir iekārtots, ka cilvēks viens nevar dzīvot- viņam nepieciešams otrs, kurš viņu atbalstīs, cienīs un mīlēs. Tā arī Jūs esiet jau pirms daudziem gadiem atraduši viens otru, lai turpmāk būtu kopā, un, lai dzīvē pārdzīvotās vērmeļu garšas pārvērstu gundegu smaržā. Visiem pāriem novēlam sagaidīt un nosvinēt Zelta, bet vēl pēc laiciņa – Dimanta un pat Smaragda kāzas!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv