Daily Archives: 28/08/20171. septembrī Dunavas Romas katoļu baznīcā koncerts

Download PDF

1. septembrī plkst. 11:00 Dunavas Romas katoļu baznīcā Zinību dienai veltīts etniskās mūzikas izpildītājas Ingas Karpičas (televīzijas šova “OKartes akadēmija” dalībnieces) koncerts “Dvēseles dziesma”. Koncerts bez maksas. Visi laipni aicināti!

Informatīvajā akcijā “Atpakaļ uz skolu!” konsultēs pedagogus un vecākus

Download PDF

Sagaidot jauno mācību gadu, jau vairākus gadus Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 rīko akciju pedagogiem un vecākiem. Šogad akcija norisināsies no 28. augusta līdz 3. septembrim, un tās laikā pedagogiem un vecākiem būs iespēja zvanīt uz Uzticības tālruni 116111 un saņemt profesionālas konsultācijas un atbalstu par sev aktuāliem jautājumiem saistībā ar bērniem.

16. septembrī spiningošanas sacensības Dunavā

Download PDF

16.septembrī Daugavas upē (Dunavas pagastā aiz pārceltuves) norisināsies makšķerēšanas sacensību fināla posms. Spiningošanas ilgums no plkst.6.00-12.00, reģistrācija no plkst.5.20-5.45, dalība sacensībās no laivas vai krasta. Dalība – bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās. Dalībnieki var ierasties jau iepriekšējā vakarā ar groziņiem, sacensību vietā būs pieejamas telšu un piknika vietas.

NOLIKUMS

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv