Daily Archives: 16/08/2017Pieaug E-veselības portālā pieteikto Eiropas veselības apdrošināšanas karšu skaits

Download PDF

Vasaras mēnešos – atvaļinājumu un ceļojumu laikā – būtiski pieaugusi iedzīvotāju interese par iespēju bez maksas saņemt valsts nodrošināto Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK). Atbilstoši statistikas datiem par mēnesī izgatavoto EVAK skaitu, šogad mēnesī vidēji tiek izgatavotas par 1200 EVAK vairāk nekā iepriekšējā gadā. No šī gada februāra iedzīvotāji EVAK var pieteikt arī elektroniski valsts E-veselības portālā. Šādi saņemti jau vairāk nekā 3600 pieteikumu.

Iespēja piedalīties aptaujā par vides sakopšanu un saņemt balvu

Download PDF

Viens no veidiem, kā skaisti sagaidīt Latvijas simtgadi, ir sakopt mūsu zemi un uzturēt to tīru un skaistu. Tā būtu lieliska dāvana mūsu valstij un visiem tās iedzīvotājiem skaistajā jubilejā.

Sakopta vide un tās uzturēšana ir viena no mūsu prioritātēm, ko vajadzētu ievērot katram no mums, lai būtu prieks un lepnums dzīvot savā valstī un padarīt to pievilcīgu mūsu viesiem.

Vēlamies aptaujāt Latvijas iedzīvotājus, lai noskaidrotu viņu viedokli dažos, ar vides sakopšanu saistītos, jautājumos.

No jaunā mācību gada būs vienota atbalsta programma izglītības iestāžu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu

Download PDF

Zemkopības ministrija (ZM) ir sagatavojusi jaunus noteikumus valsts un ES atbalstam par izglītības iestāžu apgādi ar augļiem, dārzeņiem un pienu Latvijā no 2017/2018. mācību gada, ko valdība trešdien, 16. augustā, apstiprināja.

No jaunā mācību gada ES stājas spēkā jauni nosacījumi augļu, dārzeņu un piena piegādes atbalstam izglītības iestādēm, kas paredz apvienot vienā tiesiskā un administratīvā ietvarā divas līdz šim pazīstamās atbalsta programmas “Skolas piens” un “Augļi skolai”.

Sākas balsošana par Latvijas, tostarp Zemgales, ainavu dārgumiem

Download PDF

Ainavu ekspertu padome* kopā ar Plānošanas reģioniem turpmākam sabiedrības vērtējumam izvirza 243 ainavas.

Visas Latvijas ainavu dārgumiem pieteiktās ainavas ir izvērtētas, ņemot vērā to vizuālo vērtību un nozīmi Latvijas vēsturē. Informācija par 243ainavām, kas tiek izvirzītas turpmākam sabiedrības vērtējumam, ir ievietota tīmekļvietnē www.ainavudargumi.lv/. Turpmāko mēnešu laikā no tām ir jāatlasa 50 nozīmīgākās Latvijas ainavas, par kurām Latvijas Nacionālās bibliotēkas ainavu dārgumu krātuvē tiks apkopota papildus informācija un gatavota izstāde. 

17. augustā Apvienotā komiteju SĒDE

Download PDF

17.augustā plkst.9:00 Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

Jēkabpils novada domes

APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE

Darba kārtība šeit >>

Sociālā dienesta paziņojums | Par izmaiņām Jēkabpils novada Sociālā dienesta štatu sarakstā

Download PDF

Jēkabpils  novada pašvaldības sociālajā dienestā kopš šā gada 1. augustā veiktas izmaiņas štatu sarakstā.  Pamatojums izmaiņām bija sociālo darbinieku sanāksmē apspriestā amatu vienību optimizācija un sociālo darbinieku piekrišana pārcelšanai darbā.

Ka zināms, mūsu novadā tiek sniegti sociālā darba pakalpojumi ģimenēm ar bērniem. Šos pakalpojumus tagad sniedz jaunā sociālā darbiniece Eva Zeipe-Mača.  Sociālā darba ģimenēm ar bērniem mērķis ir sniegt atbalstu un palīdzēt ģimenēm ar bērniem atpazīt, atrisināt vai mazināt sociālās problēmas Sociāla darbiniece sadarbojas ar ģimenēm kuras ilgstošā laika periodā saņem sociālos pabalstus, kurām ir grūtības bērnu audzināšanā, kurās ir konfliktējošas attiecības, bērni neapmeklē skolu, konstatēta bērnu pamešana novārtā vai ģimene nonākusi krīzes situācijā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv