Daily Archives: 10/08/2017Aicinām pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Zarasai rajona pašvaldību

jurgita

Projekta Nr . DCI-NSAED/2014/338-493 “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros tiek organizēts pieredzes apmaiņas brauciens uz Zarasai rajona pašvaldību, Lietuvā.

Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz attīstības izglītības aktualitāti mūsdienu pasaulē, kā arī sekmēt attīstības izglītības integrēšanu pašvaldības aktivitātēs un neformālajā izglītībā, Jēkabpils novadā.

Brauciena mērķis ir stiprināt Jēkabpils novada pašvaldības, NVO sektora un jauniešu   sadrabību ar  Zarasai rajona  pašvaldību un veicināt pieredzes apmaiņu vides  izglītības jautājumos.

Projekta ietvaros brauciens ir plānots šī gada 17.augustā, 48 cilvēku sastāvā no Jēkabpils novada, paredzot dalību pašvaldības darbiniekiem, NVO pārstāvjiem  un jauniešiem. Izbraukšana plānota no Jēkabpils novada administrācijas (Rīgas iela 150a, Jēkabpils) un no stāvlaukuma pie Zasas vidusskolas.
Saziņas valoda plānota krievu un angļu.

Pusdienas un transports  tiks apmaksāts projekta Nr . DCI-NSAED/2014/338-493  “Development education activities in Jekabpils local county municipality, through communication”   ietvaros.

Papildus izmaksas interesentiem : ieejas biļete Salakas izziņu takā – 1 EUR personai; gida pakalpojumiem  Salakas izziņu takas apskatei – 30 EUR (grupai).

Pieteikties braucienam līdz 14.augustam, sazinoties ar projekta vadītāju, jaunatnes lietu speciālisti  Jurgitu Bareiku rakstot uz epastu: jurgita.bareika@jekabpilsnovads.lv, vai zvanot 27620204; 29354160.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv