Daily Archives: 04/07/2017Gundras Mucenieces gleznu izstāde Kalna bibliotēkā

No 2017. gada 4. jūlija līdz 10. augustam visi interesenti laipni aicināti uz Kalna bibliotēkā skatāmo Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas absolventes, Kalna pagasta iedzīvotājas Gundras Mucenieces gleznu un grafikas darbu izstādi.

PAZIŅOJUMS par Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu

jēkabpils novada logo ģerbonis

Pamatojoties uz likuma Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 9. pantu, Jēkabpils novada domes 2017. gada 29. jūnija lēmumu „Par Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu”, Jēkabpils novada dome izsludina Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu.

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus vēlēšanu komisija ir reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajam pastāvīgi funkcionējošam vadības institūcijām, ka arī katram attiecīgas domes deputātam vai ne mazāk ka 10 balsstiesīgiem Latvijas pilsoņiem (turpmāk – vēlētāju grupa). 

Kaldabruņā sākušās “Siena dienas”


Vairāk par pašu “Siena dienu” plenēru lasi šeit >>

Sēlijas tautas mākslas svētkos Viesītē kupli pārstāvēts arī Jēkabpils novads

1.jūlijā Viesītē norisinājās nu jau 5. Sēlijas novadu apvienības tautas mākslas svētki “Sēlija rotā”. Svētkos piedalījās visu 7 Sēlijas novadu apvienības pašvaldību – Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes, kā arī Krustpils novadu amatieru kolektīvi.

Notiks Vārzgūnes ezera izpēte

Jēkabpils novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar nodibinājumu ”Vides risinājumu institūts” par Vārzgūnes ezera ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumu izstrādāšanu.  Vides risinājumu institūta darbinieki 6. un 7. jūlijā veiks Vārzgūnes ezera ūdens kvalitātes izpēti, kontrolzvejā tiks ievākti paraugi no gruntī dzīvojošajiem dzīvniekiem un zooplanktona, kā arī ievākti zivju paraugi. Ikvienu, kam interesē uzzināt vairāk par zivīm un pētniecisko darbu, ko veic ”Vides risinājumu institūts”, 6. un 7. jūlijā pie Vārzgūnes ezera pētnieki aicina uz sarunu.

 Teritoriālās plānošanas speciāliste Dzidra Nartiša

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv