Monthly Archives: July 2017Jēkabpils novada aktīvā senioru diena Ābeļos

Jēkabpils novada iedzīvotāji pulcējās “Senioru aktīvās dienas” pasākumā, kas norisinājās Ābeļu pagasta tautas namā 12.jūlijā. Šogad senioru dienu papildināja projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” organizētā lekcija par veselīga uztura paradumiem senioriem, kā arī senioru dienas dalībniekiem bija iespējams pārbaudīt savu veselību, veicot paškontroles testus, lai noskaidrotu holesterīna, hemoglobīna, glikozes līmeni, kā arī savu asinsspiedienu.

Bēbīšu skoliņa “Bebulācis” aicina ģimenes uz pikniku!

Konsultāciju diena Jēkabpils novadā un Krustpils novadā

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (turpmāk – VBTAI) Daugavpils reģiona inspektore Edīte Milevska un Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta referents Aleksejs Makuševs 2017.gada 8.augustā no plkst.10.00 līdz plkst.12.00 Jēkabpilī, Rīgas ielā 150a, Jēkabpils novada Sociālā dienesta telpās sniegs konsultācijas un metodisko palīdzību Jēkabpils novada un Krustpils novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Piedalies foto akcijā “Rotā savu novadu”!

Foto akcijas “Rotā savu novadu” nolikums

 1.Vispārējie noteikumi

1.1. Foto akciju rīko Jēkabpils novada pašvaldība, reģ.nr. 90009116789, projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros. Projekta numurs DCI-NSAED/2014/338-493.

Sākta sēļu amatu prasmju iemūžināšana

No šī gada 1. maija Jēkabpils novadā tiek īstenots Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītais VAS “Latvijas Valsts meži” finansētās “Zemgales kultūras programmas 2017” projekts “Saglabāsim sēļu amatu prasmes”, Nr.17/1-14.2/K 15 . Turpinās filmēšanas darbi sēļu amatu prasmju izzinošā videomateriāla izveidei. Projektā iesaistītajam video operatoram Kasparam Sēlim amatu pratēju filmēšanas darbi rit raiti. No projektā plānotajām desmit prasmēm, deviņas prasmes jau ir uzfilmētas.

PAZIŅOJUMS par Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu (PAGARINĀTS)

jēkabpils novada logo ģerbonis

Pamatojoties uz Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 9. pantu, Jēkabpils novada domes 2017. gada 29. jūnija lēmumu „Par Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu”, Jēkabpils novada dome izsludina Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu.

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus vēlēšanu komisijā ir reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajām pastāvīgi funkcionējošām vadības institūcijām, kā arī katram attiecīgās domes deputātam vai ne mazāk kā 10 balsstiesīgiem Latvijas pilsoņiem (turpmāk – vēlētāju grupa). 

11. augustā Zvaigžņotie dārza svētki Kaldabruņā

Vasara šogad žēlo siltumu un sauli. Tomēr dārzi un dārzu saimnieces augusta ziedus ir uzplaucējuši. Tas nozīmē – laiks Zvaigžņotajiem dārza svētkiem! Šogad zvaigznēs lūkosimies piektdien, 11. augustā plkst. 19:00.

Dievs ceļā mūs sauc…

No 7.augusta līdz 15.augustam Jēkabpils katoļu draudze rīko svētceļojumu uz Aglonu.

Tuvojas augusts, kad pa lieliem ceļiem un maziem celiņiem redzam svētceļniekus, kuri kājām mēro ceļu uz Aglonu. Kāpēc viņi to dara? Kādu motīvu vadīti veic daudzos kilometrus, neskatoties uz saules tveici un lietus šaltīm? Motivācija svētceļojumam ir dažāda: jaunieši bieži vien dodas ceļā, lai pārbaudītu savu izturību, piedzīvotu kaut ko jaunu, bet lielākais cilvēku vairums svētceļojumā dodas, lai kaut uz brīdi atstātu ikdienas steigu un pabūtu vienatnē ar sevi un klusumā ar Dievu, lai izvērtētu savu dzīvi, ticības ceļu un ieviestu tajā kādas korekcijas. Jēkabpils katoļu draudze arī šogad rīko svētceļojumu uz Aglonu.

11. augustā Jēkabpils novada atklātais Nakts turnīrs Dunavā!

NOLIKUMS

B.Čākure

Dziesma vasarai

Ir izskanējusi tradicionālā “Mazā ziņģe 2017” Rubeņos. Koncertā “Dziesma vasarai” piedalījās mūziķi un grupas no tuviem un tāliem novadiem – 2016. gada laureāti Santa Kasparsone un Ēriks Gruzniņš, dueti – Kristīne&Alvis (Jēkabpils), Irēna&Jānis (Preiļi), Kaunatas muzikanti (Kaunata), Sasdines muzikanti (Rēzekne),grupas “Aīda un draugi” (Jēkabpils novads), “Vietu nav” (Varakļāni), “Sēnīte” (Rudzāti), “Starpbrīdis” (Jēkabpils), “Zemeņu iela” (Cēsis), “Taktsmērs” (Ilūkste), viesi no Lietuvas, Alizavas – tautas mūzikas kapela “Brigadela” un jaunais dziedātājs Ainārs Bumbieris. Par jautrību un labu noskaņojumu visa koncerta garumā gādāja Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv