Daily Archives: 14/06/2017Lekcijas par uzturu Jēkabpils novadā

15. un 19. maijā projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Jēkabpils novada Rubenes, Ābeļu un Zasas pagastu skolās un pirmsskolās norisinājās 7 lekcijas par „Veselīga uztura pamatprincipiem”. Lekcijas vadīja uztura speciāliste Svetlana Aleksejeva un pasākumos kopumā piedalījās vairāk kā 140 dalībnieki, iesaistītā mērķu grupa bija pirmsskolas vecuma bērni un viņu vecāki, skolēni kā arī jaunie un topošie vecāki.

Zasas pagastā norisinājās lekcija par atkarībām un to izraisošajām vielām pieaugušajiem

16. maijā Zasas pagasta kultūras namā pieaugušajiem bija piedāvāta iespēja noklausīties lekciju un piedalīties diskusijā par tēmu “Spēks bezspēcībā” par atkarīgo cilvēku domāšanas veidu un iespējām to mainīt.

Jēkabpils novada domē vadības maiņa – ievēlēts jauns priekšsēdētājs

Vidusdaugavas TV video

Veselības veicināšanas un slimību profilakses projekta ieviešana Jēkabpils novadā

No š.g. 3. marta Jēkabpils novadā tiek īstenots projekts Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā”.

Saskaņā ar projekta darba plānu 2017. gadam jau ir norisinājušās 2 apmācības veselīga uztura pagatavošanā, kā arī 10 lekcijas: veselības veicināšanā – par veselīga uztura pamatprincipiem; par smēķēšanas, alkohola un atkarību izraisošo vielu negatīvo ietekmi, kā arī slimību profilaksē – par onkoloģijas profilaksi un ārstniecības personas konsultācijas, kurās iedzīvotāji varēja bez maksas veikt holesterīna, glikozes un hemoglobīna testus.

Noslēgts līgums par starptautiskā projekta īstenošanu

interreg

Kā jau informējām iepriekš, Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020. gadam ietvaros ir apstiprināts projekts Nr. LLI-199 “Travel smart – visit Lithuania and Latvia” (“Ceļo gudri – apmeklē Lietuvu un Latviju”), kurā Jēkabpils novada pašvaldība ir viens no projekta partneriem. Projekta vadošais partneris ir Anikšču dabas parka administrācija, kā partneri projektā piedalās arī Biržai dabas parka administrācija, Krekenavas dabas parka administrācija, Viesītes novada pašvaldība, Salas novada pašvaldība un Ilūkstes novada pašvaldība.

Ievēlēts Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs un vietnieks

Jaunais Jēkabpils novada domes sastāvs. No kreisās: Kaspars Štolnieks, Raimonds Jaudzems, Anita Lemaka, Edvīns Meņķis, Juris Ratnieks, Aivars Vanags, Gints Audzītis, Reinis Balodis, Baiba Čākure.

Jaunais Jēkabpils novada domes sastāvs. No kreisās: Kaspars Štolnieks, Raimonds Jaudzems, Anita Lemaka, Edvīns Meņķis, Juris Ratnieks, Aivars Vanags, Gints Audzītis, Reinis Balodis, Baiba Čākure.

Trešdien, 14. jūnijā plkst. 10:00, Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē pirmo reizi kopā tika sasaukta jaunievēlētā dome, un notika Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka vēlēšanas. Par Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju ievēlēts deputāts Aivars Vanags, par priekšsēdētāja vietnieci – deputāte Anita Lemaka.

Jēkabpils novadā turpinās pašvaldības ceļu pārbūves darbi

celi_logo

Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Ošukalns” un būvuzraugu Juri Birkavu (IK „CB TESTS”) vasaras periodā turpina uzsāktos pašvaldības ceļu pārbūves darbus pašvaldības trīs Lauku atbalsta dienesta apstiprināto projektu ietvaros. Pašvaldības ceļu pārbūves darbi tiek veikti savlaicīgi saskaņā ar darbu veikšanas grafiku.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv