Daily Archives: 13/06/201721. jūnijā Kalna pagasta Dubultos Zāļu vakars!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

21. jūnijā plkst. 20:00 pie Kalna K/N Zāļu vakaru ieskandinās vokālais ansamblis “Līksma”. Lielākā zāļu vainaga pīšana (līdzi savas Jāņu zāles), dažādas atrakcijas, ugunskurs. Zāļu vakara GALDA SPĒĻU TURNĪRS: galda teniss, novuss, biljards. Visi laipni aicināti!

Notiks pirmā domes sēde jaunajam deputātu sasaukumam!

jēkabpils novada logo ģerbonis

2017. gada 14. jūnijā plkst. 10:00 Jēkabpils novada administrācijas telpās Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī, sēžu zālē 1. stāvā notiks pirmā domes sēde jaunievēlētajiem deputātiem!

S.Vanaga

22. jūnijā komēdija Ābeļos!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

22. jūnijā plkst. 17.00 Ābeļu pagastā viesosies Baltinavas pagasta dramatiskais kolektīvs “Palādas” ar humoristisku komēdiju “Ontans i Anne”5. daļa “Ontans i plāšnīki (ekstrasensi)” – pie Annas un Antona uz divām nedēļām ierodas Annas dēla ģimenes draugi – laulāts pāris no Rīgas. Antons jūt, ka mājās notiek dīvainas lietas. Atklājas, ka atbraukusī kundze ir zīlniece un ekstrasense… kas notiek, kāpēc tā notiek un ar ko tas viss beidzas, uzzināsiet, noskatoties šo interesanto izrādi  laukumā pie Ābeļu Tautas nama (lietus gadījumā Ābeļu Tautas nama zālē). Izrāde bez maksas! Laipni gaidīti!

17. jūnijā notiks spiningošanas sacensības “Sudrabkalna līdaka”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jau par tradīciju kļuvušais pasākums jau atkal ir klāt! “Sudrabkalna līdaka” ir spiningošanas sacensības kaislīga Sudrabkalna makšķernieka un mednieka Jāņa Dzeņa piemiņai. Šogad – 17. jūnijā. Reģistrācija plkst.6:.30, sākums plkst 7:00, lomu svēršana plkst.13:30.

Sīkāka informācija zvanot uz 29211754 vai 26142555.

Biedrībā „Ūdenszīmes” atklās „Pusnakts pļavas” ekspozīciju

Biedrības “Ūdenszīmes” video

Vasaras Saulgriežos –  otrdien, 20. jūnijā, plkst. 20:00 ikvienu ceļinieku Pusnakts pļavā ievedīs  mūziķis Reinis Jaunais ar grupu.

Kas īsti ir Pusnakts pļavas ekspozīcija? Tā ir mūsdienīga forma un aizlaiku saturs. Tās ir mūsu līdzcilvēku balsis, rokas, acis un māju logi. Tā koncentrētā veidā atspoguļo vienas no spilgtākajām un dziļākajām latviešu tautas vērtībām – Vasaras saulgriežu piedzīvošanu, kā arī ģenētiskā līmenī izjustu vienotību ar zemi, zāli un zvaigznēm.

Raiņa muzeja “Tadenava” ekspozīcija saņēmusi starptautisku dizaina balvu

Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 10. jūnijā, apbalvošanas ceremonijā Miami, ASV tika pasniegta vides dizaina balva SEGD 2017, kuru starp vairākiem prestižiem ekspozīciju projektiem ieguva arī Latvijas dizaina biroja H2E veidotā ekspozīcija Raiņa muzejam Tadenavā, portālu “Delfi” informē H2E pārstāve Anna Jarāna.

Vairāk lasi šeit >> , papildus informācija (angliski) šeit >>

delfi.lv

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv