Daily Archives: 05/06/2017Apbalvoti Jēkabpils novada čaklākie skolēni

2016./2017. mācību gada noslēgums Dignājas pamatskolā

Pamatojoties uz Nolikumu “Jēkabpils novada vispārizglītojošo skolu skolēnu apbalvošana par gūtajiem rezultātiem mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajā darbībā, interešu izglītības konkursos, skatēs un sporta sacensībās” (apstiprināts ar Jēkabpils novada domes 23.02.2017. sēdes lēmumu Nr.57, prot.Nr.3) un Jēkabpils novada pašvaldības 24.05.2017. rīkojumu Nr.2-4/17/50 “Par skolēnu apbalvošanu” par gūtajiem sasniegumiem 2016./2017.mācību gada starpnovadu, reģionālajās un valsts olimpiādēs, interešu izglītības konkursos un sporta sacensībās, ar Jēkabpils novada Atzinības rakstu un balvu (dāvanu karti un/vai saldumiem – par kopējo summu EUR 1225,50) mācību gada noslēgumā tika apbalvoti sekojoši skolēni un grupas: << skat. Excel tabulu >>

Muzejs “Pikšas” un LLM aicina iesaistīties akcijā “Apceļo Latvijas muzejus!”

2017. gada 1. jūnija – 31. augustam Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs “Pikšas”, Dobeles novadā, un Latvijas Lauksaimniecības muzejs, Talsos, gaidīs apmeklētājus Latvijas Muzeju biedrības organizētajā vasaras akcijā “Apceļo Latvijas muzejus!”.

Aicinām informēt par vējā brāzmās uz autoceļiem kritušajiem kokiem

Par kritušiem koku zariem un citiem šķēršļiem uz valsts ceļiem aicinām ziņot, zvanot uz diennakts bezmaksas informācijas tālruni 80005555.

Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem būvdarbu zonās valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.

“Ģenerāļa kausa” izcīņas III posms Dignājas pagastā

31. maijā, Jēkabpils novada Dignājas pagastā, norisinājās Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības Ceļojošā kausa izcīņas III posms. Jauniešu komandas no pieciem Sēlijas novadiem un Krustpils pārbaudīja savas prasmes orientējoties Dignājas pagastā. Katru novadu pārstāvēja viena komanda, četru jauniešu sastāvā.

22. jūnijā Dignājā izrāde!

Spied uz attēla, lai skatītu lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu lielāku!

22. jūnijā plkst. 20:00 Dignājas brīvdabas estrādē Baltinavas pagasta dramatiskā kolektīva “Palādas” izrāde – Danskovītes komēdija “Ontans i Anne” 5. daļa: “Ontans i plāšnīki (ekstrasensi)”. Izrāde – bez maksas. Pēc tam zaļumballe ar Jāni. Ieeja – 3 EUR.

G.Saviča

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv