Monthly Archives: jūnijs 2017Piesakies konsultācijām akcijā “Dzīvo vesels”

Download PDF
Joprojām turpinās iedzīvotāju pieteikumu pieņemšana konsultācijām labdarības akcijā «Dzīvo vesels».
Atsaucoties uz labdarības akcijas «Dzīvo vesels» iniciatora traumatologa-ortopēda Kaspara Ūdra aicinājumu, ārsti-traumatologi Dmitrijs Kirejevs, Aigars Vugulis, Aldis Šper­liņš un pats Kaspars Ūdris  sniegs konsultācijas 120 pacientiem – pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām –  ar muguras, plecu, ceļu, plaukstu un elkoņu locītavu problēmām.

Ieteikumi iedzīvotājiem pirms gaidāmās ģimenes ārstu protesta akcijas

Download PDF

Ņemot vērā Latvijas ģimenes ārstu asociācijas pieteikto protesta akciju no šā gada 3. jūlija plkst. 12:00, Nacionālais veselības dienests (NVD) sniedz ieteikumus iedzīvotājiem situācijai, kad ģimenes ārsta praksē netiek nodrošinātas ārsta konsultācijas.

Pacienti ar hroniskām slimībām tiek aicināti pārskatīt viņu rīcībā esošos medikamentus un nepieciešamības gadījumā jau šonedēļ vērsties pie savas ģimenes ārsta, lai saņemtu medikamentu receptes, ja to iegādei tādas ir nepieciešamas. Vienlaikus hronisko slimību pacienti, kuriem nepieciešama regulāra medikamentu lietošana, tiek aicināti pārrunāt ar ģimenes ārstu iespēju saņemt recepti medikamentu daudzumam, kas ir paredzēts līdz trīs mēnešus ilgam ārstēšanas kursam, kā to paredz normatīvie akti.*

29. jūnijā Kaldabruņā “Velomūzikas” koncerts

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

29. jūnijā (šodien) pulksten 20:00 Kaldabruņas Pļavas muzejā notiks “Velomūzikas” koncerts.

“Velomūzika” ir velo ceļojums, kurā tā dalībnieki sniedz koncertus apmaiņā pret naktsmājām. Piecu gadu laikā “Velomūzikas” dalībnieki ar velosipēdiem ir piedzīvojuši skaistus un saulainus 3000 kilometrus pa Latvijas attālākajiem novadiem, sniedzot aptuveni 40 iepriekš plānotas un vēl, iespējams, tik pat neplānotas uzstāšanās.
Mūziķi 25. jūnija rītā ar velosipēdiem startēja no Jelgavas dzelzceļa stacijas un devās Sēlijas virzienā.
Jēkabpils novadā mūziķu ceļš vedīs caur Kaldabruņu, Tadenavu un Dunavu.
Vairāk informācijas www.velomuzika.com

Turpinās dubultā virsmas apstrāde ceļam Jēkabpils – Dunava

Download PDF

Uz valsts vietējās nozīmes ceļa V783 Jēkabpils – Dunava – Ilūkste atsākušies dubultās virsmas apstrādes darbi. Tiek pabeigts posms no 9,28. kilometra (Nagļiem) līdz 14,3. kilometram (Dūņenieku kapiem). Kopā 5,02 km. Posmā ieviesti arī ātruma ierobežojumi. Darbus veic SIA “8 CBR”.

Kā iepriekš Vidusdaugavas Televīzijai ziņojis VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, “šogad šim posmam tiks veikta dubultā virsmas apstrāde, bet nākamgad šis posms tiks turpināts vēl 6,5 kilometru garumā – no 14,3. kilometra līdz 20,8.kilometram.”

K.Sēlis

Domes sēde 2017.gada 29.jūnijā

Download PDF

Sēdes norises vieta: Rīgas iela 150a, Jēkabpils
Plkst. 11:00, Darba kārtība

“Ģenerāļa kausa” izcīņas IV posms Krustpils novadā

Download PDF
27. jūnijā, Krustpils novada Kūku pagastā, vecajā Sūnu pamatskolā un tās apkārtne, norisinājās Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības Ceļojošā kausa izcīņas IV posms. Jauniešu komandas no Sēlijas novadiem sacentās trīs disciplīnās: skrējienā militārajā šķēršļu joslā,kāpšanā klinšu sienā un virves vilkšanā.

Līgo nakts “Rūmē” (FOTO)

Download PDF

23. jūnija vakarā Jēkabpils novada amatniecības centrā “Rūme” Jāņu diena tika sagaidīta sarīkojumā “Līgo nakts Rūmē”. Koncertu sniedza Rokišķu folkloras kopa “Gastauta” (Lietuva). Tika sumināti Jāņi un Līgas, kurts ugunskurs un griezti danči līdz pat saullēktam!

Ar foto galeriju no sarīkojuma var iepazīties šeit >>

Skroderdienas Leimaņos (FOTO)

Download PDF

22. jūnijā (2017. gadā) Leimaņos, Latvju zīmju parka estrādē notika Jāņu ielīgošana ar dziesmām, dejām un skroderu būšanām. Uzstājās Leimaņu Tautas nama VPDK “Deldze”, vīru vokālais ansamblis un amatierteātris. Tika spēlēti fragmenti no R.Blaumaņa lugas “Skroderdienas Silmačos”.

Ar foto galeriju no sarīkojuma var iepazīties šeit >>

Foto: Eva Strika

Zasas rotaļu laukumiņā uzstādīts jauns rotaļu elements

Download PDF
Zasas vidusskolas pirmsskolas grupas bērniem rotaļu laukumiņā uzstādīts jauns rotaļu elements – mājiņa ar kāpnītēm, 2slidkalniņiem, galdiņu, soliņiem un 2 šūpolēm. Prieks mazajiem un audzinātājām par to, ka nu ir iespējams daudz aktīvāk pavadīt laiku siltajās, saulainajās dienās. Liels paldies meistaram Ojāram Ģeidānam!

Aicinām pieteikt Latvijas ainavu dārgumus

Download PDF

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras ministrija un Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties kopīgas dāvanas gatavošanā Latvijai, līdz 2017. gada 15. jūlijam piesakot ainavu dārgumu. Kopdarba rezultātā 2018. gadā tiks izveidota elektroniska Latvijas ainavu dārgumu krātuve “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt”, kurā būs iekļautas sabiedrības vērtējumā nozīmīgas ainavas ar īpašu vēstījumu par Latvijas dabu un vēsturi, kas jāsaglabā nākamajām paaudzēm.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv