Daily Archives: 02/05/2017Piesakies nakts stratēģijas spēlei “Rūķi pret sabotieriem” Zasā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Es eju naktī, un nekas nav tik viegli kā atrast ceļu naktī. Es paļaujos uz savām kājām, es paļaujos uz savām acīm – man nav cita, uz ko paļauties tumsā un naktī. Kas ir diena? Tā ir citu cilvēku pieredze. Ceļš ir citu cilvēku pieredze un takas. Bet naktī ir mana pieredze un tikai mans ceļš.” (I. Ziedonis)

Nakts spēlē Tev tiek dota iespēja iepazīt savu instinktu spēku un sajust vidi ar visiem pieciem maņu elementiem. Slīdošas ēnas, čabošas lapas un Tava trauksmainā elpa. Vai tas bija vējš, vai arī tur tiešām dzirdami zaglīgi soļi? Negaidīts gaismas stars sejā un sākas pakaļdzīšanās cauri tumsas piepildītam mežam – viss lai pagūtu izpildīt slepeno misiju, pirms to atklājis pretinieks. Iespējams, šis ir aizraujošākais un trakākais sestdienas vakara pavadīšanas veids!
Kamēr dienas kļūst aizvien garākas un aizvien vairāk laika tiek pavadīts saulītē, arī naktīs mežos norisinās dzīvīga darbošanās. Īstenībā tieši nakts mistērijām caurvītajā klusumā meži atdzīvojas.

Piedalies SDTIC aptaujā par Pašvaldību vēlēšanām 2017

Gaidot 3. jūnijā paredzētās Pašvaldību vēlēšanas, Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs (SDTIC) vēlas noskaidrot Latvijas iedzīvotāju viedokli, lai medijiem sniegtu objektīvus aptaujas datus.

Aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties aptaujā, sniedzot atbildes uz dažiem aptaujas anketas jautājumiem. Aptaujā iegūtie dati palīdzēs izprast Latvijas iedzīvotāju nostāju par vēlēšanām un politiskajiem spēkiem.

Aicina cilvēkus ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā, piedalīties aptaujā!

Labklājības ministrijai ir svarīgi noskaidrot viedokli par asistenta pakalpojumiem pašvaldībā cilvēkiem ar invaliditāti, tāpēc veicam šo personu aptauju.

Aicinām cilvēkus ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā, piedalīties aptaujā, aizpildot elektronisko aptaujas anketu: www.visidati.lv/aptauja/1278504231/ . Anketu var aizpildīt gan paši cilvēki ar invaliditāti, gan viņu uzticības personas – ģimenes locekļi, radinieki, draugi vai citas uzticības personas –, ja persona ar invaliditāti pati nevar aizpildīt anketu.

Aptauja norisināsies līdz š.g. 30. jūnijam. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti kā izziņas materiāls, lai uzlabotu personu ar invaliditāti iespējas saņemt viņu vajadzībām piemērotu asistenta pakalpojumu.

Vairāk informācijas http://www.lm.gov.lv/news/id/7572.

Piedalies Raiņa baznīcas un savas garīgās pašcieņas atdzimšanā!

Dievnams, kurā kristīts Rainis – Červonkas evaņģēliski luteriskā baznīca ir piedzīvojusi dažādus laikus. Minerālmēslu noliktavas periods atstājis kailas tās telpas. Un Latvijas iztukšošanās – sāpīgi vientuļa apkārtni.

Tomēr atdzimšana ir sākusies. Pēdējos divos gados šeit regulāri notiek garīgi piesātināti kultūras pasākumi, kas ļauj katram no mums justies kā cilvēkam – garīgai būtnei, kas var stāvēt vējā un dubļos, lai redzētu, kā paceļas krusts virs iepriekš novārtā pamesta dievnama. Cilvēkam, kuram nesalst sniegā un caurvējā, jo viņā mīt dvēsele – silta un gaiša. Cilvēkam, kurš piedzīvo kaut ko no brīnumainās atmodas izjūtas; tās tīrās stīgas, kuras tik ļoti pietrūkst mūsu ikdienā…

Červonkas evaņģēliski luteriskā draudze kopā ar biedrību “Ūdenszīmes” aicina ikvienu piedalīties ar saviem talantiem šai notikumā:

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv