Daily Archives: 02/05/2017Nakts stratēģijas spēle jauniešiem “Rūķi pret sabotieriem”

 

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

“Es eju naktī, un nekas nav tik viegli kā atrast ceļu naktī. Es paļaujos uz savām kājām, es paļaujos uz savām acīm – man nav cita, uz ko paļauties tumsā un naktī. Kas ir diena? Tā ir citu cilvēku pieredze. Ceļš ir citu cilvēku pieredze un takas. Bet naktī ir mana pieredze un tikai mans ceļš.” (I. Ziedonis)

Projekta “Attīstības izglītības pasākumu īstenošana Jēkabpils novada pašvaldībā caur komunikāciju” ietvaros, tiek organizēta nakts stratēģijas spēle jauniešiem, par vides izglītību.

Spēles norises laiks ir 20. maijs, no plkst. 21.00 līdz  plkst. 01.00. Spēle norisināsies Zasas pagastā, tādēļ visus interesentus aicinām pulcēties pie Zasas vidusskolas un  jau no plkst.20.30 tiks uzsākta dalībnieku reģistrācija spēlei.

Piedalies SDTIC aptaujā par Pašvaldību vēlēšanām 2017

Gaidot 3. jūnijā paredzētās Pašvaldību vēlēšanas, Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs (SDTIC) vēlas noskaidrot Latvijas iedzīvotāju viedokli, lai medijiem sniegtu objektīvus aptaujas datus.

Aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties aptaujā, sniedzot atbildes uz dažiem aptaujas anketas jautājumiem. Aptaujā iegūtie dati palīdzēs izprast Latvijas iedzīvotāju nostāju par vēlēšanām un politiskajiem spēkiem.

Aicina cilvēkus ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā, piedalīties aptaujā!

Labklājības ministrijai ir svarīgi noskaidrot viedokli par asistenta pakalpojumiem pašvaldībā cilvēkiem ar invaliditāti, tāpēc veicam šo personu aptauju.

Aicinām cilvēkus ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā, piedalīties aptaujā, aizpildot elektronisko aptaujas anketu: www.visidati.lv/aptauja/1278504231/ . Anketu var aizpildīt gan paši cilvēki ar invaliditāti, gan viņu uzticības personas – ģimenes locekļi, radinieki, draugi vai citas uzticības personas –, ja persona ar invaliditāti pati nevar aizpildīt anketu.

Aptauja norisināsies līdz š.g. 30. jūnijam. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti kā izziņas materiāls, lai uzlabotu personu ar invaliditāti iespējas saņemt viņu vajadzībām piemērotu asistenta pakalpojumu.

Vairāk informācijas http://www.lm.gov.lv/news/id/7572.

Piedalies Raiņa baznīcas un savas garīgās pašcieņas atdzimšanā!

Dievnams, kurā kristīts Rainis – Červonkas evaņģēliski luteriskā baznīca ir piedzīvojusi dažādus laikus. Minerālmēslu noliktavas periods atstājis kailas tās telpas. Un Latvijas iztukšošanās – sāpīgi vientuļa apkārtni.

Tomēr atdzimšana ir sākusies. Pēdējos divos gados šeit regulāri notiek garīgi piesātināti kultūras pasākumi, kas ļauj katram no mums justies kā cilvēkam – garīgai būtnei, kas var stāvēt vējā un dubļos, lai redzētu, kā paceļas krusts virs iepriekš novārtā pamesta dievnama. Cilvēkam, kuram nesalst sniegā un caurvējā, jo viņā mīt dvēsele – silta un gaiša. Cilvēkam, kurš piedzīvo kaut ko no brīnumainās atmodas izjūtas; tās tīrās stīgas, kuras tik ļoti pietrūkst mūsu ikdienā…

Červonkas evaņģēliski luteriskā draudze kopā ar biedrību “Ūdenszīmes” aicina ikvienu piedalīties ar saviem talantiem šai notikumā:

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv