Daily Archives: 26/04/20175. maijā Kaldabruņā akcija “Ziedoņa zvani” – lekcija un koncerts

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

5. maijā Kaldabruņā notiks akcija “Ziedoņa zvani”. Plkst. 14:00 – 15:30 Kaldabruņas skolas telpās lekcija “Kā iemiesojas un attīstās ideja” kopā ar Arstarulsmirus. Plkst. 15:30 – 16:00 kafijas pauze. No plkst. 16:00 – 18:00 gaismas zvanu darbnīcas (izgatavotie zvani paredzēti instalācijai Červonkas baznīcā). Ikvienam apmeklētājam būs iespēja iestiprināties ar siltu zupu. Plkst. 19:00 Červonkas baznīcā Gaismas zvanu instalācijas uzstādīšana un atklāšana. Zvanu ansambļa “Primus” koncerts. Piešķirsim baznīcai tik nepieciešamo un raksturīgo zvanu skanējumu!

Biedrība “Ūdenszīmes”

Akcija “Iepazīsti savu novadu” turpinās Zasas parkā

Akcijā “Iepazīsti savu novadu” ar iespaidiem par Zasas muižas parka neparastajiem tiltiņiem dalās Mikušānu ģimene!

Mikušānu ģimene uz tiltiņa pār Dzirnupi Zasas muižas parkā.

Mikušānu ģimene uz tiltiņa pār Dzirnupi Zasas muižas parkā.

Viena no mūsu ģimenes iemīļotākajām vietām Jēkabpils novadā ir tiltiņi pār Dzirnupi Zasas parkā! Šie tiltiņi ne tikai atsauc atmiņā mūsu kāzu dienu, bet ir mūsu ģimenes iecienītā vieta, kur baudīt parka skaistumu – no viena tiltiņa vakaros var vērot kā peldas bebri, no otra var noskatīties uz skaisto gulbju pāri, bet uz citiem vienkārši ļauties dabas burvībai. Draugus, kas pie mums ciemojas pirmo reizi, mēs noteikti  aizvedam uz parku un, ejot pār tiltiņiem stāstam ticējumu par to, ka, ja pār kādu tiltu pāri iet pirmo reizi, tad vajag ievēlēties vēlēšanos un kāpt uz tilta ar labo kāju, lai tā piepildītos. (Draugi saka, ka šis ticējums  Zasas parka tiltiņiem darbojoties!)

Vairāk par akcijas norisi lasi šeit >>

Informāciju sagatavoja K.Sēlis

Jēkabpils novada kultūras sarīkojumi 2017. gada maijā

Balt_galdaut_4_maijs

Baltā galdauta svētki Jēkabpils novadā

Latvijas neatkarības atjaunošanu svinot un Latvijas simtgadi sagaidot

3. maijā plkst. 13.00 Rubenes pagastā

Kultūras namā tikšanās ar Zemessardzes 56. kājnieku bataljona 1. rotas komandieri, kapteiņleitnantu Guntaru Rožlapu, stāstījums par karavīra profesiju. Parkā  armijas ekipējuma un ieroču demonstrējumi, sacensības un sporta aktivitātes.

Aicina piedalīties filmas “Dvēseļu putenis” pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem tapšanā

Brīvprātīgie/-ās atsaucieties! Vienreizīga iespēja maijā un jūnijā filmēties vērienīgākajā Latvijas kara filmā “Dvēseļu putenis”. Varēsiet būt daļa no šī nozīmīgā stāsta un piedalīties vēsturisko bēgļu gaitu, strēlnieku iesaukšanas un svinīgās pavadīšanas filmēšanā. Pieteikumus gaidām līdz 6. maijam: casting@kultfilma.lv

Avots: filmas oficiālā Facebook lapa

2. maijā novadā ieradīsies humānās palīdzības krava no Vācijas

2. maijā  Zasas pagastā ieradīsies humāna palīdzība no Vācijas, ko vāca un uz Latviju sūta Minhenes lidostas humānas palīdzības biedrība. Šo pasākumu atbalsta Hardijs Kortmans, Zasas dzirnavu īpašnieks un  Diseldorfas lidostas menedžeris. Mantas pašvaldība dalīs visos septiņos Jēkabpils novada pagastos – Ābeļos, Dignājā, Dunavā, Kalna pagastā, Leimaņos, Rubenē un Zasā:

Pašvaldību vēlēšanas 2017 | Kandidātu saraksti un programmas

2017. gada 3. jūnijā, sestdienā, Latvijā notiks republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas, kurās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti.

Ar Jēkabpils novada deputātu kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām un ziņām par kandidātiem var iepazīties, spiežot šeit >>

cvk.lv

Veiks šķidrmēslu izvešanu

SIA “Miķelāni bekons” laika periodā no 12.04.2017. līdz 01.11.2017. veiks šķidrmēslu izvešanu no cūku kompleksa “Miķelāni”. Šķidrmēslus vedīs pa ceļiem Nr. T75; 6; 1-10; 1-12; 1-2; 1-1; 1-21. Ir iespējami īslaicīgi smaku traucējumi šķidrmēslu transportēšanas un iestrādes laikā.

Ar pasākumu ciklu “Vēlies vēlēt” Latvijas reģionu jauniešus mudina piedalīties vēlēšanās

Vidusdaugavas Televīzijas video

Vairākos Jēkabpils novada ciemos uzstādītas videonovērošanas kameras

Vidusdaugavas Televīzijas video

29. aprīlī Rubeņos notiks tradicionālais aprīļa joku koncerts “Raibais deju karuselis”

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

29. aprīlī plkst. 19:00 Rubenes kultūras namā tradicionālais aprīļa joku koncerts “Raibais deju karuselis”. Piedalās tautas deju kolektīvi: “Rasa”, “Solis”, “Sadancis”, “Laude”, “Dviete”, “Luste”. Līnijdeju grupas: “Atkal”, “May be” un dāmu deju kopa “Draiskās Peonijas”.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv