Daily Archives: 25/04/20175. maija darbadienu pārcels uz 13. maiju!

Download PDF

Pamatojoties uz Darba likuma 133. panta ceturto daļu, likuma “Par pašvaldībām” 21. panta pirmās daļas 27. punktu, Ministru kabineta 15.06.2016 rīkojumu Nr. 342 “Par darbadienas pārcelšanu 2017. gadā”, Jēkabpils novada dome 2016. gada 29. septembra sēdē nolēma:

  1. Pārcelt darbadienu no piektdienas, 2017. gada 5. maija, uz sestdienu, 2017. gada 13. maiju visās Jēkabpils novada pašvaldības iestādēs un uzņēmumos.
  2. Ieteikt visiem komersantiem un organizācijām, nosakot darba un atpūtas laiku, ievērot šī lēmuma 1. punktu.

Jēkabpils novada pašvaldība

Izsludina pieteikšanos NVO līderu apmācībām

Download PDF

Agris Grava vada diskusiju par savstarpējās sadarbības jautājumiem un naida runu

Tiek izsludināta pieteikšanās Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” projektā “Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās” iekļautajai aktivitātei – divu dienu apmācību ciklam NVO līderiem.

Apmācības notiks 29. un 30. maijā, un interesenti – biedrību vadītāji vai to deleģētas personas aicināti pieteikties līdz 12. maijam.

Aizvadīta 2017. gada Lielā Talka

Download PDF

Talcinieki iekopj atpūtas vietu pie Slates sabiedriskā centra.

22. aprīlī visā Latvijā notika ikgadējā Lielā talka. Šogad laika apstākļi talkošanai nebija īpaši labvēlīgi, pāris stundas saules staros mijās ar spēcīgu vēju, lietu, sniegu un pat krusu, bet talcinieki nenobijās, un no 20 pieteiktajām talkas vietām Jēkabpils novadā sestdien nestrādāja vien četrās. Tiesa gan, pašas talcinieku rindas bija retākas, šogad talkoja uz pusi mazāk cilvēku nekā pērn – aptuveni 200 – 250.

Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs

Download PDF
 
Jau desmito gadu Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība rīkoja konkursu „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs”. Tas ir konkurss, lai izceltu lauku bibliotēku darbu un ieguldījumu. Katru gadu tiek apbalvoti četri bibliotekāri – viens no katra Latvijas reģiona: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales. Pieteiktos pretendentus vērtē LNB Atbalsta biedrības un Latvijas Bibliotekāru biedrības pārstāvji. Šī gada uzvarētāju paziņošana un apbalvošana notika svinīgā ceremonijā Gaismas pilī 24. aprīlī.

27.04.2017 – domes sēde!

Download PDF

Domes sēdes darba kārtība šeit!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv