Daily Archives: 24/04/20175. maijā uz jubilejas koncertu Zasā aicina koris “Putni”

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

5. maijā plkst. 19:00 Zasas kultūras namā Jēkabpils novada jauktā kora “Putni” 5 gadu jubilejas koncerts. Diriģente – Santa Kasparsone, kormeistare – Anita Ķikute, koncertmeistare – Anita Godiņa. Koncerta viesi: Sēlpils jauktais koris “Sēlija”, Viesītes jauktais koris “Viesīte”, VPDK “Solis”. Aicinām bijušos dziedātājus, kora dziesmu mīļus un visus interesentus!

Lieldienas Dignājā

Download PDF
Spītējot ne visai labajiem un siltajiem laikapstākļiem, šogad Lieldienas pavadījām diezgan kuplā bērnu skaitā.

NOVADĀ PIEEJAMA LEKCIJA PAR ONKOLOĢIJU

Download PDF

veseliba_logo

onko

24.aprīlī Jēkabpils novadā:

  • 11.00-13.00 Ābeļu tautas namā, Ābeļu pagastā

Lekcijas par onkoloģijas profilaksi vadīs Jēkabpils reģionālās slimnīcas ārsts onkologs ķīmijterapeits Grigorijs Plakhins. Profilakse piedāvā vērtības ziņā pašu efektīvāko un ilgstošāko stratēģiju cīņā ar vēzi.  Uzzināsim kādi ir riska faktori, kā arī abu dzimumu veselības pašizmeklēšanas metodes, par pieejamo valsts skrīninga progrmammu kā arī citu nozīmīgu informāciju par veselības profilaksi. Onkoloģijas profilakse – jebkuram cilvēkam, kas saudzē savu veselību un domā par nākotni, jāievēro veselīga dzīvesveida nosacījumi.

Lekciju ietvaros dalībniekiem būs iespēja bez maksas veikt veselības parametru paškontroles ekspres-testus (noteikt glikozes, holesterīna un hemoglobīna līmeni asinīs), kā arī būs pieejams medicīnas speciālists, kas sniegs konsultācijas par saņemtajiem rezultātiem.

Lekcija – BEZ MAKSAS

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv