Daily Archives: 19/04/201720.04.2017 komiteju sēdes

Plkst.9.00 sasaukta ATTĪSTĪBAS UN TAUTSAIMNIECĪBAS KOMITEJAS SĒDE;
Plkst.14.00 sasaukta APVIENOTĀ SOCIĀLO, IZGLĪTĪBAS UN KULTŪRAS JAUTĀJUMU KOMITEJAS un FINANŠU KOMITEJAS sēde.

Darba kārtība

Lieldienas Ābeļu pamatskolā

 
13. aprīlī Ābeļu pamatskolā ieskandināja Lieldienas. Lieldienu svinēšanā piedalījās skolēni no 1. līdz 6. klasei. Viss sākās ar olu tīšanu un krāsošanu.

Tēva meitas Lieldienu šūpolēs

16. aprīļa vakarā Rubenes kultūras namā tika svinētas Lieldienas un notika jaundibinātā dramatiskā kolektīva pirmizrāde “Tēva meitas” pēc Danskovītes. Lomās darbojās – Rita Skrējāne, Dana Kantāne, Ilona Pūdāne, Laila Īvāne, Māris Liepiņš, Uldis Kārkliņš, Rūdolfs Flugins. Režisore Ilona Kantāne.

Kalna kultūras nams aicina uz talku

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

22. aprīlī plkst. 9:00 Kalna kultūras nams aicina uz talku. Tiks sakopta un ierīkota vieta atpūtai un sportiskām aktivitātēm birzītē pie kultūras nama. Līdzi jāņem darba cimdi, grābekļi, lāpstas!

Kalna bibliotēkā – rokdarbu izstāde

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 18. – 30. aprīlim Kalna bibliotēkā rokdarbu izstāde. Tajā skatāmi Kalna pagasta rokdarbnieču adījumi, tamborējumi, izšuvumi un citās tehnikās darināti darbi. Aicinām ikvienu pagasta iedzīvotāju papildināt izstādi ar saviem darbiem!

Piedalies jauniešu iniciatīvā “Vēlies Vēlēt”!

Biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” turpina īstenot iniciatīvu “Vēlies vēlēt” ar mērķi veicināt jauniešu informētības līmeņa par vēlēšanu sistēmu Latvijā paaugstināšanu, veicināt jauniešu līdzdalību vēlēšanās, lai perspektīvā novada, valsts un Eiropas līmenī tiktu pieņemti tādi lēmumi, kas ir atbilstoši jauniešu interesēm.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv