Daily Archives: 11/04/2017Zasas kultūras nama deju kolektīviem lieliski panākumi skatē!

Download PDF
Landi

Zasas KN jauniešu deju kolektīvs “Landi”

9. aprīlī Viesītes kultūras pilī notika ikgadējā Jēkabpils apriņķa deju skate. No mūsu novada kopā piedalījās 6 deju kolektīvi, no tiem divi nāk no Zasas kultūras nama.

Tautas deju skate Viesītē (9. aprīlis 2017) (FOTO)

Download PDF

Ar foto galeriju no pasākuma ar iepazīties šeit >>

9. aprīlī Viesītes kultūras pilī norisinājās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra apguves skate Jēkabpils deju apriņķa kolektīviem. Tajā piedalījās tautas deju kolektīvi no Jēkabpils, Aknīstes, Viesītes, Krustpils, Salas novadiem un Jēkabpils pilsētas.

Koris “Putni” aicina uz jubilejas koncertu

Download PDF
Jēkabpils novada jauktais koris „Putni” šajā sezonā svin savu 5 gadu pastāvēšanas jubileju. Kora diriģente ir allaž smaidīgā un pozitīvā Santa Kasparsone. Koristi uzskata, ka kopā sanākšana un dziedāšana ir atslodze no ikdienas rūpēm. Tā ir arī sevis apliecināšana, radot prieku sev un citiem.

Zasas vidusskolas komandas piedalās “Lāses Kausā”

Download PDF
“Lāses Kauss” ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad tika organizētas 8. aprīlī Rīgā jau sešpadsmito reizi. Sacensībām bija divi posmi – atlases sacensības, kas notiek visā Latvijā un finālsacensības, kur piedalās labākās komandas no Latvijas pilsētām un novadiem. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek uz 16 laukumiem, bērniem un jauniešiem ir iespēja pierādīt sevi arī dažādās atrakcijās, viktorīnās, radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs. Visus spēļu dalībniekus spēļu atklāšanā sveica valsts prezidents Raimonds Vējonis, volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis, Aizsardzības ministrs Raimons Bergmanis u.c.

Kas var būt labāks par labi padarīta darba sajūtu

Download PDF
Jau iepriekšējos gados piekoptā tradīcija sakopt Dignājas vecāko kapsētu, arī šogad pulcināja talkotājus. Vēsais laiks sestdienas rītā netraucēja talciniekiem sakopt lielo Dignājas kapsētas teritoriju.

Izmaiņas SIA “Rubenītis” apkalpotajos maršrutos

Download PDF

Uzlabojot skolēnu pārvietošanās iespējas, no 10. aprīļa SIA “Rubenītis” apkalpotajā maršrutā “Vārpas” – Červonka – Slate iekļauta papildu pieturvieta “Vāverieši”, bet maršrutā “Vārpas” – Rubeņi – “Rubiķi” – “Vārpas” iekļautas divas jaunas pieturas – “Vāverieši” un “Rudāki”. Savukārt maršruts Mazslate – “Kaktiņi” – Mazslate ir saīsināts, kā arī mainījies autobusa izbraukšanas laiks. Par to informē Autotransporta direkcija.

16. aprīlī Rubenes kultūras namā Lieldienu vakars

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

16. aprīlī Rubenes kultūras namā Lieldienu vakars. Plkst. 20:00 kultūras nama amatierteātra pirmizrāde iestudējumam “Tēva meitas” (pēc Danskovītes). Režisore: Ilona Kantāne. Ieeja par ziedojumiem. Plkst. 22:00 Lieldienu balle. Spēlē Janušeks. Ieejas maksa: EUR 3,00.

16. aprīlī Brodos Lieldienu aktivitātes bērniem

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku

16. aprīlī plkst. 13:00 Brodos, laukumā pie šūpolēm Lieldienu aktivitātes bērniem – olu ripināšana, šūpošanās, mīklu minēšana, rotaļas u.c. izdarības. Līdzi ņemt krāsotu oliņu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv