Daily Archives: 05/04/2017Turpinās pieteikšanās projektu konkursam “Latvijas sakrālais mantojums”

Download PDF

Rietumu Bankas labdarības fonds sadarbībā ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju jau sesto gadu pēc kārtas rīko projektu konkursu „Latvijas sakrālais mantojums”. Pieteikumus var iesniegt līdz 18. aprīlim.

Konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas sakrālās arhitektūras un mākslas pieminekļu saglabāšanu un restaurāciju. Žūrijas komisija izskatīs pieteikumus gan par dievnamu ēku, torņu un kupolu restaurācijas darbiem, gan arī par atsevišķu unikālu interjera objektu saglabāšanu, kā altārgleznas, lustras, kroņlukturi u.c.

Ābeļu pamatskola 2017./2018. m.g. aicina topošos pirmklasniekus būt kopā ar mums

Download PDF

Lai cik dažādi mēs būtu, 1.septembris būs svētki mums visiem. Kādam tās būs pavisam jaunas, pirmoreiz vērtas zināšanu pasaules durvis, aiz kurām sastaps savu pirmo skolotāju, pirmoreiz sēdīsies skolas solā, iepazīs savus pirmos klasesbiedrus un pirmo patieso draudzību.

Vecāki nereti nonāk izvēles priekšā. Kuru skolu labāk izvēlēties? Saprotams, ka mēs savam bērnam vēlamies dot to labāko.

Ābeļu pamatskola ir neliela, turklāt ar stabilām vērtībām un tradīcijām.

16. aprīlī Dunavā izrāde un Lieldienu svinēšana

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

16. aprīlī plkst. 12:00 Dunavā, pie Tradīciju zāles Lieldienu pasākums “Nu atnāca Lieldieniņa ar raibām oliņām”. Dunavas KN amatierteātra “Sateka” izrāde – komēdija “Ak, skaistā jaunība” pēc I.Kalmes motīviem. Pēc izrādes: dažādas spēles, atrakcijas, mūzika, konkursi, rotaļas, sejiņu apgleznošana bērniem. Ņemiet līdzi krāsotas olas! Svinēsim kopā!

A.Ozoliņa

No 5. – 24. aprīlim Dunavā rokdarbu izstāde

Download PDF

No 5. – 24. aprīlim Dunavā, sabiedrisko resursu centrā biedrības “Dzīves prasme” rokdarbu izstāde. Aicinām ikvienu dunavieti izstādi papildināt ar saviem darbiem, sazinoties pa tel. 20239071. Neturi sveci zem pūra!

A.Ozoliņa

Viesītē norisinās grāmatas “No Sēlijas pūra…” atvēršanas svētki

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Nogreiderēts grants ceļš Jēkabpils – Dunava – Ilūkste; iedzīvotāji joprojām gaida ceļa asfaltēšanu

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv